Yerli Filmler
Abimm Full HD İzle 720P 5.9
Abimm Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2009
Türkiye
Abimm izle,Abimm hd izle,Abimm 2009 izle,Abimm full izle,Abimm yerli film izleyebilirsiniz.Abimm filmi aslında bir kardeşlik hikayesidir.İstanbuldan Marmaris'e kadar uzanacak bu yolculukta yıllar sonra bulduğu abisi ile onun parayı çok seven kardeşinin komedi dolu macera larını izleyeceğiz. Yıllar sonra bulduğu abisini sahiplenen Çetin para ve gücü sevmekten başka birde kardeş sevgisini tatması konu edilmiş. Rain Man filmini bilmeyeniniz yokturdur sanki biraz o filmden esinlenmiş bir senaryosu var gibi geldi.
 • 158
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Abimm Full HD İzle Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Hep Yek 3 Sansürsüz 720P 4.8
Hep Yek 3 Sansürsüz
Türkçe Dublaj
Hep yek 3 izleyicileri komedi tufanına hazır olsunlar. Altan ve Gürkan, sakarlıklarıyla ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Serinin ikinci filminde mafyadan kaçarken papaz kılığına giren ikili mafyayı kandırmayı başarmışlardı. Altan’ın babasının şerrinden de kurtulmaları hiç kolay olmamıştır. Babası onlar arabayı hurdaya çıkardığından beri peşlerindedir. Cevat Bakır’ı da peşlerine takan bu salaklar mafyanın aradığı adamlar kategorisinde en üst seviyelere çıkmayı başarmışlardır. Şimdi daha önce yaptıkları yanlışları düzeltme vaktidir.Cevat Bakır’ın bir şekilde içeriden çıkarılması gerekir. Aksi takdirde bu dünyada huzur yüzü görmeyeceklerdir. Bir partinin haberini alan Altan ve Gürkan hemen oraya giderler. Bir kostüm partisi olduğu için ikili Noel baba kılığında gitmeyi tercih ederler. Fakat gittikleri parti İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük tarihi eser kaçakçısının partisidir. Bu parti onların eğlenebileceği bir parti değildir. İkili kadınlar konusunda da oldukça aç oldukları için başlarını belaya sokmaları çok uzun sürmez. Kimsenin bulaşmak istemeyeceği bir adamın evini karıştırma cesaretini gösteren bu ikilinin bu zaman kadar yaşaması bir mucizedir zaten. Hep Yek 3 izleyicilerini sitemizde Sansürsüz olarak beklemektedir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 528
 • 8
 • Tüm Bilgiler
Hep Yek 3 Sansürsüz 2019, EDİTÖR SEÇİMİ 
Ailecek Şaşkınız Full HD İzle 720P 6.5
Ailecek Şaşkınız Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
Türkiye
Ailecek Şaşkınız izle Full HD Tek Parça, Ailecek Şaşkınız filmini sansürsüz reklamsız donmadan sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 238
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Ailecek Şaşkınız Full HD İzle EDİTÖR SEÇİMİ, Komedi Filmleri 
Damat Takımı Full HD İzle 720P 5.0
Damat Takımı Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2017
Türkiye
Damat Takımı izle,Damat Takımı hd izle,Damat Takımı 2017 izle,Damat Takımı full izle,Damat Takımı yerli film izleyebilirsiniz.Geçmişi ezberlemek ve Yigit'e veda etmek için beş gün içinde tekrar yaşamaya karar verdiler. Ve tüm bu maceraya aşık olan grup, lisedeki düşmanlarının Besim ve sevgilileriyle düğünde geleceğini iddia etmeye geri dönüyor. Bu beş gün içinde kız arkadaş bulmak zorunda olan grup, son kez birlikte olmaktan keyif alacaktır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 338
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Damat Takımı Full HD İzle 2017, Komedi Filmleri 
Kaçma Birader Full HD İzle 720P 7.4
Kaçma Birader Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2016
Türkiye
Murat Kaman ve Emrah Kaman'ın filmi Kaçma Birader 2016 izle gerçekten çok komik bir film. Ancak gişeden hak ettiği tepkiyi alamadı.. Kadrosunda Zafer Algöz, Melek Baykal, Algı Eke, Cihan Ercan, Emrah Kaman gibi önemli isimler mevcut. Yozgatlı bir ailenin İstanbul macerasını komik bir dille anlatan Kaman kardeşler bu serinin devamını getirir. Yerli komedi filmleri arasında yer edinecek güce sahip kalemleri var. Zaten Kardeş Payı dizisinde de bunu göstermişlerdi.  HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 105
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Kaçma Birader Full HD İzle 2016, Romantik Filmler 
Oflu Hoca Trakya’da Full HD İzle 720P 4.9
Oflu Hoca Trakya’da Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
Türkiye
Oflu Hoca Trakya’da izle (2018), Oflu Hoca Trakya’da Full izle, Oflu Hoca Trakya’da HD izle, Oflu Hoca Trakya’da Tek Parça izleDoğanspor’un başkanlığını yapan Oflu Hoca (Çetin Altay), genç yetenek Hayati’yi transfer etmek için Türkiye’nin öbür ucuna, Lüleburgaz’a gitmiştir. Ancak buraya ayak basar basmaz hiç beklemediği bir şey ile karşılaşır. Her yönüyle bir Trakyalı olan Haspi de o gün hapisten çıkmıştır. Haspi dış görünüş olarak Oflu Hoca’nın tıpatıp kopyası gibidir, ancak karakterleri 180 derece farklıdır. Bu fiziksel benzerlik, Oflu Hoca ve Haspi’nin başına bela olacaktır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 168
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Oflu Hoca Trakya’da Full HD İzle 2018, Komedi Filmleri 
Hakan Muhafız 2. Sezon Full HD İzle 720P 5.0
Hakan Muhafız 2. Sezon Full HD İzle
Türkçe Dublaj
Hakan Muhafız 2. Sezon İle HD1Film.com Sitesinden Hızlıca İzleyebilirsiniz.
 • 430
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Hakan Muhafız 2. Sezon Full HD İzle 2019, Aksiyon Filmleri 
Ölümlü Dünya Full HD İzle 720P 8.1
Ölümlü Dünya Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
Türkiye (2018)
Ölümlü DünyaKomedi aksiyon türü açısından yerli sinemamız her geçen gün farklı denemelerle karşımıza çıkıyor. Özellikle de bu sene Ayla filmi ile gönüllerde bir kere daha yer edinmeyi başaran oyuncu Ali Atay, Limonata filminden sonra ikinci yönetmenlik deneyimi olan Ölümlü Dünya ile de dikkat çekmeye hazırlanıyor. Birbirinden kaliteli ve başarılı oyunculukların bir araya geldiği Ölümlü Dünya izle filmi, genel hatlarıyla tipik bir komedi izlenimi veriyor olsa da, her sahnesinde seyircisini kendisine çekmeyi başaran etkili bir sinema işi. Özellikle yönetmenliğine mizah etkilemeyi iyi başaran Ali Atay’ın, bu filmle birlikte etkin performansına kat be kat başarı dahil ettiği konuşuluyor.Ölümlü Dünya hd izle modundaki filmin oyuncu kadrosu ise bir hayli kalabalık ve göz kamaştırıcı… son zamanlarda Güldür Güldür Show’un maestrosu niteliğinde olan Alper Kul’un yanı sıra Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, Özgür Emre Yıldırım gibi çok önemli oyunculukları içerisinde bulunduran film, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası işleten 8 kişilik ailenin aslında herkesten gizlemiş oldukları büyük bir sırra odaklanmaktadır. Gerçekten de her sahnesinde daha da net bir etki ile karşılaşma şansı bulacağınız bu film, kahkaha ile heyecanı da aynı anda yaşamanızı sağlamış olacaktır.Ölümlü Dünya filmi ile Ali Atay’ın sahip olduğu yönetmenlik evresinin ikinci aşamasına da rahatlıkla tanıklık etme şansı sizleri bekliyor olacak. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 1.076
 • 1
 • Tüm Bilgiler
Ölümlü Dünya Full HD İzle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
Bizim İçin Şampiyon Full HD İzle 720P 8.5
Bizim İçin Şampiyon Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
İstanbul,Türkiye (2018)
ürkiye’de atçılığın en önemli sembollerinden ve temsilcilerinden biri olan Halis Karataş’ın gerçek hayatını konu almaktadır. Ünlü jokeyin o dönemlerde çıkış yapmayı başardığı yarış atı olan ve at yarışlarıyla hiç ilgisi olmayan insanların bile adını bildiği ve severek takip ettiği Bold Pilot’la birlikte kazandığı zaferlerin hikayesini anlatmakta. Film tamamen gerçek bir yaşam öyküsünden ilham alınarak yapılmış ve oldukça iddialı bir yapımla bizleri buluşturmaktadır. Türkiye Jokey Kulübü eski başkanı Özdemir Atman’ın atı olan ve birçok başarıya beraber imza attıkları Bold Pilot’un daimi jokeyi olan Halis Karataş, sonralarında Bold Pilot ile birlikte, Türkiye’nin en başarılı jokeyi haline gelmeyi başaracaktır. Halis Karataş, atıyla birlikte kırılması çok zor olan bir rekora imza atmış ve o döneme adını kazıtmayı başarmıştır. Koştuğu dönemlerde halk arasında umudun simgesi haline gelen Bold Pilot ise, herkesin sevgisini kazanmayı başarmış ve insanlara bu sporu sevdirmiştir. Filmde aynı zamanda bir aşk hikayesini de konu almaktadır. Begüm Akman ve Halis Karataş’ın destansı aşkları filme ayrı bir hava katmaktadır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.8.5
 • 339
 • 2
 • Tüm Bilgiler
Bizim İçin Şampiyon Full HD İzle Belgeseller, Dram Filmleri 
Kötü Çocuk 1080P 2.3
Kötü Çocuk
Türkçe Dublaj
Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği film, Büşra Küçük'ün yazdığı çok satan ve internet üzerinden 100 milyondan fazla okunan seri Kötü Çocuk kitabının filme uyarlaması. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 192
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Kötü Çocuk Romantik Filmler, Yerli Filmler 
And Geçmisin Bedeli 1080P 2.0
And Geçmisin Bedeli
Türkçe Dublaj
Askeri vazifesinden istifa eden Yüzbaşı Ertuğrul Murat Altay, inziva evinde hayatını sürdürmektedir.TSK'dan gelecek emir vesikası ile hayatı değişecektir. Geçmişte ki kapanmayan hesabı ile yüzleşerek hayatının yeni sayfası henüz yeni yazılmaya başlıyor. Anthony Lawrance, Husein Haydar ve Jiwahr Grigoryan'ın hain emellerini durdurmayı başarabilecek mi ? HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 175
 • 0
 • Tüm Bilgiler
And Geçmisin Bedeli Dram Filmleri, Savaş Filmleri 
Börü 1080P 8.6
Börü
Türkçe Dublaj
Börü sinema filminde polis özel harekata bağlı seçkin bir birliğin kahramanlık öyküsünü izleyeceğiz. Börü 6 bölümlük tv serisinin ardından finalini bir sinema sonuyla yapıyor. Ülkemizin kara günü olarak geçen 15 temmuz gecesi bir çok vatandaşımızı kaybettik. Aynı gece de bir çok kahramanlık öyküsü yazıldı.Elit askerlerin zorlu imtihanlarla dolu bir dizi testi geçtikten sonra seçildikleri Börü adındaki bu takımın başaramayacağı hiç bir görev yoktur. Onları bir arada tutan vatan aşkı ve dostluklarını hiç bir şey yıkamaz. 15 temmuz gecesinde yaşanan bu kumpas girişimlerinin arşından özel harekat daire başkanlığı bombalanmıştır. Ekip oraya intikal edip sorunu çözecek ve Türkiye’nin kaderini değiştirecektir. Börü sansürsüz izleyicilerini sitemizde bekliyor olacak. HD1Film Ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 138
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Börü 2018, Aksiyon Filmleri 
Hayalet Dayı Sansürsüz 720P 4.8
Hayalet Dayı Sansürsüz
Türkçe Dublaj
Başlarını sokacak bir ev arayan Ozan ve Caner uzun ve zorlu arayışları sonucunda tam da istedikleri gibi bir ev bulurlar. Olağanüstü bir fiyata buldukları ev aslında gerçekten de olağanüstü çıkınca eğlenceli olaylar peşlerini bırakmaz. Tuttukları eski konağın vefat eden ev sahibi maalesef arafta kalmıştır ve onu sadece Caner ile Ozan görebilmektedir. Bu yaşlı ruhun öteki tarafa huzurla geçmesine yardım etmek artık bu iki gencin görevidir. Evde rahat bir nefes alabilmek için başladıkları bu görev onları çok komik ve bir o kadar duygusal olayların içine sürükler. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 308
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Hayalet Dayı Sansürsüz Fantastik Filmler, Komedi Filmleri 
Ketenpere 720P 4.5
Ketenpere
Türkçe Dublaj
“Efsane Seri “KOLPAÇİNO” Ekibinden Yeni Komedi ve Macera…”Kalender, bir akrabasının cast şirketinde çalışan ve arada dizilerde, filmlerde ufak ve ***süz roller alan bir figürandır. Uzatmalı sevgilisi İmge ile evlenme hayalleri kurmakta; yaşadığı semtteki çevresine ufak tefek roller ayarlamaya çalışmaktadır. Akrabasının adının karıştığı bir mali suçu üzerine alan Kalender, kısa süreyle cezaevine girer. Cezaevinde Vefa abi isimli bir mahkumla karşılaşır. Vefa, kendisinden yaşca küçük olan Kalender’i rol aldığı dizilerden, filmlerden tanımaktadır; kısa sürede Kalender’i çok sever ve himayesine alır.Cezasını tamamlayan Kalender, cezaevinden çıkar ve eski yaşamına geri döner. Vefa’nın dışarıdaki adamları ona dışarıda da yardım ederler. Bir süre sonra Vefa da cezaevinden çıkar. Kalender, Vefa’nın yanına gider ve yıllardır hayalini kurduğu kendi cast şirketini kurmaktan ve film çekme hayalinden bahseder. Vefa çok sevdiği Kalender’e yardım etmeye ve ona bir film çektirmeye karar verir. Olaylar sürpriz şekilde gelişir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 376
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Ketenpere Komedi Filmleri, Yerli Filmler