Romantik Filmler
Kaptan Fantastik Captain Fantastic 720P 8.0
Kaptan Fantastik Captain Fantastic
Türkçe Altyazı
Cash, altı çocuğu ile beraber karavanda medeniyetten uzak bir hayat yaşamaktadır. Kendini, çocuklarını hem fiziksel hem de entelektüel olarak en iyi şekilde yetiştirmeye adamıştır. Bu ortamda bile çocukları modern yaşama karşı bir bağışıklık kazanamamıştır. Fakat karısı Leslie’nin ani ölümünün ardından bütün düzeni yerle bir olur ve şehre dönmek zorunda kalırlar. Şehir medeniyeti içinde çocuklar şehirle, Ben ise ebeveynlik yöntemleri ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 128
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Kaptan Fantastik Captain Fantastic 2016, Dram Filmleri 
303 720P 7.9
303
Türkçe Dublaj
İnsanların hep bencil olduğunu düşünen ve bunu savunan insanların hep bir olumsuz düşünce tarzları vardır. kimisine göre bu su götürmez bir gerçekken kimisine göre göreceli bir kavramdır. Jan, insanlara hiç güvenmeyen ve onların sadece kendilerini düşünen varlıklar olduğu kanaatindedir. Seyahat etmek için onu ortada bırakan arkadaşı en büyük kanıtı olsa gerek. Bu adamın düşünce tarzını savunmayan ve insanların hep bir şansı hak edeceğini onlarla empati yapıldığı takdirde hayatın daha güzel olacağına dair bir teorisi vardır. İkilinin zıt düşünceleri olsa da Atlantik okyanusun serin suları ve İspanya’nın görkemli varlığını ikisi de görmek ister. Genç kız bu adamı 303 ismini verdiği karavanına çağırır. 303 Türkçe Dublaj hd izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 180
 • 0
 • Tüm Bilgiler
303 2018, Dram Filmleri 
Avatar izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj Full HD 1080P 7.9
Avatar izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj Full HD
Türkçe Dublaj
Avatar 2009 yapımı bilim kurgu filmi. “Titanik”, “Yaratıklar (Aliens)”, “Terminator” filmlerinin efsanevi yönetmeni James Cameron Sinema tarihinde çığır açacak filmi AVATAR ile bir kez daha seyircileri büyülemeye hazırlanıyor. Üç boyutlu (3D) Sinema tekniklerinde son teknoloji ile üretilen ve “en yüksek bütçeli film” olarak akıllara kazınacak AVATAR 18 Aralık’ta tüm dünya ile aynı zamanda sinemalarda! Bizleri hayal gücümüzün ötesinde muhteşem bir dünyaya taşıyacak olan film Na’vi adlı yok olmak üzere olan bir halkın yaşadığı Pandora adlı gezegende geçiyor. Yarı-felçli bir savaş gazisi olan Jake Sully, kendilerine özgü dilleri ve kültürü olan, barış ve doğa ile örtülü bir çevrede yaşayan Na’vi halkının arasına gönderilir. Askeri bir şirket uzaktaki bu gezegeni ve barındırdığı kaynaklaro incelemek üzere AVATAR adlı bir program oluşturmuştur. Bu program ile insanlar genetic mühendislik sonucu yarı insan yarı Na’vi haline getirilir ve misyoner olarak Pandora’ya gönderilirler. Botanist Dr Grace Augustine (Sigourney Weaver) ile programa gönüllü olarak katılmış Jake’in bedenlerinin Avatar’I yaratılacak ve böylece Jake’e de felç olmuş bedenini başka bir formda kullanma şansı verilmiş olacaktır. Na’vi halkından Prenses Neytiri ile tanışan Jake, kendisini Pandora’ya gönderen tehlikeden bu halkı savunurken bulur. Yabancısı olduğumuz bu yeni dünyaya Jake Sully isimli, tekerlekli sandalye mahkum kalmış bir gazinin gözünden bakıyoruz. Fonksiyonlarını kaybeden bedenine rağmen içinde halen savaşçı bir ruh barındıran Jake, dünyanın enerji krizini çözmeye yetecek kaynaklara sahip olan ve bu kaynakları araştırmak üzere bir birliğin çalıştığı Pandora isimli gezegene ışık yılı yolculuğu yaparak asker olarak gönderilir. Pandora’daki atmosfer toksik olduğu için Avatar isimli program oluşturulur; bu programa göre insan “operatörleri”nin bilinçleri avatar isimli uzaktan kontrol edilebilen ve öldürücü etkisi olan hava koşullarında yaşam sürdürebilmeyi sağlayan biyolojik bedene bağlanır. Bu avatarlar insan DNA’sı ile Pandora’nın yerel halkı Na’vilerin genlerinin birleştirilmesiyle oluşur. Jake kendi avatarında yeniden doğduğu halde yürüme yetisini de geri kazanır. Gezegendeki değerli enerji kaynaklarını elde etmelerine mani olarak görülen Na’vi halkının arasına sızmakla görevlendirilir. Fakat güzel bir dişi Na’vi olan Neytiri, Jake’in hayatını kurtarır ve bu her şeyi değiştirir. Neytiri’nin kabilesi tarafından kabul edilen Jake, onlardan biri olmayı tabii kaldığı bir çok test ve macera sonrasında öğrenir. Jake ve gönülsüz eğitmeni Neytiri arasındaki ilişki zamanla derinleşir ve böylece Na’vi halkna sayı duymayı, sonunda da onlar safhında yer almayı tercih eder. Yerli Na’vi halkına destansı ve evrenin kaderini belirleyecek bir savaşta liderlik edecek ve böylece kabul görmesini sağlayacak son sınavı da verip veremeyeceği belirlenecektir. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Avatar hd izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 210
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Avatar izle | 1080p — 720p Türkçe Dublaj Full HD Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Soğuk Savaş 720P 7.9
Soğuk Savaş
Türkçe Dublaj
En iyi filmler kendilerini göstermektedir. Bunlardan biri olan Soğuk Savaş filmi; en iyi yönetmen ödülünü alan efsanevi bir yapım. Ödüllü yönetmen Pawel Pawlikowski, filmde farklı bir görüntü tarzı kullanmıştır. 2. Dünya Savaşında geçen öykü siyah beyaz tarzıyla da dikkat çekiyor. Zula ve Wiktor ayrı tarzlarda müzikleri olan iki sanatçıdır. Farklı türdeki yapıları ve karakterleri birbirlerine zıt gibi görünse de her ikisi de aslında tek vücut olabilirler.Polonya kıyılarından Berlin’e oradan da Yugoslavya’ya. Bu yolculuk onların en son Paris’te buluşturuyor. İmkansız yerlerde ve imkansız bir dönemde geçen bu hayat tarzları bir yerde kesişecek ve onları ve şarkılarını etkileyecek efsanevi yapımlar üretmelerini sağlayacaktır. Soğuk Savaş Türkçe dublaj izlemek ve daha iyi yapımlara herkesten önce ulaşmak için sitemizi takibe alabilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 199
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Soğuk Savaş 2018, Dram Filmleri 
Alita Savaş Meleği 720P 7.8
Alita Savaş Meleği
Türkçe Dublaj
Alita Savaş Meleği izle 2018 Filminde doktor Ido bir gün yaralı bir cyborg kız bulur ve onu onarıp adını Alita koyar. Alita kim olduğunu nereden geldiğini bedeninin neden böyle olduğunu asla hatırlayamaz.Kimlik arayışına düşen Alita bir de aşık olur. Peşine düşen diğer cyborglardan kaçarken güçleri ortaya çıkar. Alita artık özel birisi olduğunu öğrenecektir. Alita’nın savaşını izlerken bir şey uğruna savaşan birinin neler yapabileceğiniz net olarak göreceksiniz. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 391
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Alita Savaş Meleği 2019, Aksiyon Filmleri 
303 1080P 7.7
303
Türkçe Altyazı
Jan insanların doğuştan bencil olduğundan emindir. Onun için de Berlin'den birlikte seyahat etmek için anlaştığı kişi onu ortada bıraktığında hiç şaşırmaz. Jule ise insanların özünde empatiye ve işbirliğine yatkın olduğuna inandığından, Jan'ı külüstür karavanı “303”e davet eder. İkisi de Atlantik kıyılarına doğru gitmek istemektedir. Jan'ın hedefinde İspanya vardır; orada gerçek babasıyla tanışmak istemektedir. Jule ise erkek arkadaşının yanına, Portekiz'e gitmektedir. Aslında en başta yalnızca Köln'e kadar birlikte seyahat etmeyi düşünmüşlerdir ama geride bıraktıkları her kilometreyle birbirlerinin dünyasını daha da ilginç bulurlar: Kapitalizm insanı giderek bir Neandertal'e mi dönüştürmektedir? Tek eşlilik mutsuzluk mu getirir? İnsan kime aşık olacağına karar verebilir mi? Önce Fransa'ya ulaşırlar birlikte, ardından da İspanya'ya. Aralarındaki sohbet de giderek derinleşir. Birbirlerine aşık olmamak artık ikisi için de çok zordur. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 122
 • 0
 • Tüm Bilgiler
303 Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
303 720P 7.7
303
Türkçe Altyazı
Jan insanların doğuştan bencil olduğuna inanmaktadır. Onun için de Berlin’den beraber seyahat etmek için anlaştığı kişi onu ortada bıraktığında hiç şaşırmaz. Jule ise insanların özünde empatiye ve işbirliğine yatkın olduğuna inandığından, Jan’ı külüstür karavanı ?303?e davet eder. İkisi de Atlantik kıyılarına doğru gitmek istemektedir. Jan’ın hedefinde İspanya vardır; orada gerçek babasıyla tanışmak istemektedir. Jule ise erkek arkadaşının yanına, Portekiz’e gitmektedir. Aslında en başta yalnızca Köln’e kadar beraber seyahat etmeyi düşünmüşlerdir lakin geride bıraktıkları her kilometreyle birbirlerinin dünyasını daha da ilginç bulurlar: Kapitalizm insanı giderek bir Neandertal’e mi dönüştürmektedir? Tek eşlilik mutsuzluk mu getirir? İnsan kime aşık olacağına karar verebilir mi? Önce Fransa’ya ulaşırlar birlikte, ardından da İspanya’ya. Aralarındaki sohbet de giderek derinleşir. Birbirlerine aşık olmamak artık ikisi için de çok zordur. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 182
 • 0
 • Tüm Bilgiler
303 2018, Dram Filmleri 
Güzel ve Çirkin Beauty and the Beast 720P 7.5
Güzel ve Çirkin Beauty and the Beast
Türkçe Dublaj
Kendisine yapılmış büyü sonrasında korkunç bir yaratığa dönüşmüş olan bir prens, şatosunda aynı büyü sonucunda konuşan eşyalara dönüşmüş uşakları dışında kimse olmadan yaşamaktadır. 10 sene içerisinde kendisine aşık olacak hiçbir kadın çıkmaz ise sonsuza kadar canavar olarak kalacaktır. Günün birinde Maurice (Kevin Kline) isminde bir adam şatosuna izinsiz girince yaşlı adamı tutsak alacaktır. Olayı duyan kızı Belle (Emma Watson) şatoya gelip babasının özgürlüğü karşılığında şatoda tutsak olmayı kabul edecektir. Şatodaki eşyalar ile ve sonrasında Canavar ile arkadaş olmaya başladıkça korkutucu görüntüsünün altında oldukça iyi bir kalp taşıdığının farkına varacaktır. Bu esnada Belle’e aşık olan avcı Gaston (Luke Evans), Canavar’ı öldürüp Belle ile evlenebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Sitemizden 720p seçeneği ile Güzel ve Çirkin Full HD izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 213
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Güzel ve Çirkin Beauty and the Beast Fantastik Filmler, Müzikal Filmler 
Akbabanın Üç Günü 720P 7.5
Akbabanın Üç Günü
Türkçe Dublaj
Akbaba, CIA’de çalışan Turner isimli memurun kod adıdır. Turner’ın bürosunun görevi, tüm dünyada yayınlanmakta olan kitap, gazete ve dergileri okumak ve bunlardan, gerek her dilde olup biteni izlemek, gerekirse CIA için yeni düşünceler bulmaktır. Turner bir öğle yemeği dönüşünde hiç beklemediği bir şekilde tüm büro personelini öldürülmüş bulur. Üst düzeyle ilk esnasında kendisinide kurban olarak görür ve saklanmaya başlar. Sitemizden 720p seçeneği ile Akbabanın Üç Günü HD izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 104
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Akbabanın Üç Günü Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Iron Man 2 Demir Adam 2 720p 360p 480p 240p 720P 7.4
Iron Man 2 Demir Adam 2 720p 360p 480p 240p
Türkçe Dublaj
Milyarder mucit Tony Stark’ın zırhlı Süper Kahraman Iron Man olduğu tüm dünya tarafından bilinmektedir. Teknolojisini orduyla paylaşması için hükümetten, basından ve halktan baskı gören Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man zırhının sırrını açıklamak istemez. Tony, yanında Pepper Potts ve James Rhodes ile birlikte yeni ittifaklar kurar ve büyük güçlerle yüzleşir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 371
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Iron Man 2 Demir Adam 2 720p 360p 480p 240p 2010, Aksiyon Filmleri 
Sınır 720P 7.4
Sınır
Türkçe Dublaj
İşini iyi yaptıktan sonra kimin ne düşündüğünün bir önemi yoktur aslında. Bir çok insan bu konuda takıntılı olsa da kendine inananlar bu konuyu takıntı haline getirmezler. Gümrükte çalışan ve çokta iyi bir görüntüsü olmayan bir kadın, tamda işini yapmaktadır. Bu kadın gümrükten geçmemesi gereken her şeyi fark etmektedir. Kaçak mallar, uyuşturucu ve çeşitli müze eserleri. Altıncı hisse sahip olan bu kadın ters şeyleri fark edebilmektedir. Fakat gelen bir adam konusunda hiç bir şey bilmemektedir. Altıncı hisleri bir türlü bu adama karşı işe yaramaz. Bu adamın gelişiyle birlikte kendini sorgulaması gerekecektir. Sınır izleyicilerini güzel ve ödüllü bir hikaye sunuyor.HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 203
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Sınır 2019, Dram Filmleri 
Fanaa 720p 720P 7.4
Fanaa 720p
Türkçe Dublaj
Çok talı ve güzel bir kız olan Zooni, bir tur rehberi ile birlikte Delhi turuna katılır. Gezip görmeyi çok seven kızın küçük bir sıkıntısı vardır. Görme engelli olan kızın hayata karşı hep bir umudu vardır. Bu turda onun yanına bir genç gelir. Bu gencin yüzünü görmez fakat sesindeki o tatlılığa aşık olur. Arkadaşları Rehan hakkında hep onu uyarırlar fakat o kalbinin sesini dinlemeyi tercih eder.İkili çok tutkulu ve mutlu bir birliktelik yaşarlar. Fakat Rehan’ın sakladığı bir şeyler vardır. Bu saklı kalan şeyler ikilinin ilişkilerine gölge düşürebilir. Hint sinemasını Türkiye’ye sevdiren Aamir Khan efsanelerinden olan Fanaa izlerken bir aşkın küllerini ve aşkları bitiren şeyin bir yalan olacağını gösteren güzellikte bir yapım sizlerle. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 183
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Fanaa 720p Dram Filmleri, Hint Filmleri 
Kaçma Birader Full HD İzle 720P 7.4
Kaçma Birader Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2016
Türkiye
Murat Kaman ve Emrah Kaman'ın filmi Kaçma Birader 2016 izle gerçekten çok komik bir film. Ancak gişeden hak ettiği tepkiyi alamadı.. Kadrosunda Zafer Algöz, Melek Baykal, Algı Eke, Cihan Ercan, Emrah Kaman gibi önemli isimler mevcut. Yozgatlı bir ailenin İstanbul macerasını komik bir dille anlatan Kaman kardeşler bu serinin devamını getirir. Yerli komedi filmleri arasında yer edinecek güce sahip kalemleri var. Zaten Kardeş Payı dizisinde de bunu göstermişlerdi.  HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 96
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Kaçma Birader Full HD İzle 2016, Romantik Filmler 
Sınır Gräns 720P 7.2
Sınır Gräns
Türkçe Altyazı
Genç bir kadın olan Tina gümrük memuru olarak çalışır. Hem iş arkadaşları hem de etrafındakiler tarafından garip biri olarak tanımlanır. Ancak Tina işinde son derece başarılıdır. Altıncı hissi sayesinde kaçakçıları kısa sürede ortaya çıkarır. Bir gün esrarengiz bir adam olan Vore ile karşılaşınca işler tersine döner. Tina adamın bir şeyler gizlediğinden emindir ancak bunu bir türlü kanıta dökemez. Bu olay Tina’nın yaşamını sorgulayıp gerçeklerle yüzleşmesine sebep olur.. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 214
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Sınır Gräns 2018, Dram Filmleri