Romantik Filmler
İyi Olan Kazansın Full HD İzle 720P 6.3
İyi Olan Kazansın Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2012
ABD
İyi Olan Kazansın izle,İyi Olan Kazansın hd izle,İyi Olan Kazansın 720p izle,İyi Olan Kazansın full izle,İyi Olan Kazansın yabancı film izleyebilirsiniz.Süper güçlü CIA ajanları (Tom Hardy ve Chris Pine) aslında ayrılamaz iki iş ortağı ve arkadaşlarıdır taa ki ikisi aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olmaları sebebiyle birbirilerine ters düşerler. Bir zamanlar bütün düşman ulusların alaşağı edilmesi için sırt sırta mücadele veren bu ikili, simdi ölçülemez yeteneklerinin yani sıra milyonlarca değerindeki yüksek teknoloji kaynaklarını kullanarak birbirilerinin en büyük düşmanı haline gelirler. Senaryosu Simon Kinbers ve Timothy Dowling tarafından yazılmış olan filmin yönetmenliğini ise McG yapıyor. FullHDBirFilmİzle Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz
 • 116
 • 0
 • Tüm Bilgiler
İyi Olan Kazansın Full HD İzle Aksiyon Filmleri, EN ÇOK BEĞENİLEN FİLMLER 
Damat Takımı Full HD İzle 720P 5.0
Damat Takımı Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2017
Türkiye
Damat Takımı izle,Damat Takımı hd izle,Damat Takımı 2017 izle,Damat Takımı full izle,Damat Takımı yerli film izleyebilirsiniz.Geçmişi ezberlemek ve Yigit'e veda etmek için beş gün içinde tekrar yaşamaya karar verdiler. Ve tüm bu maceraya aşık olan grup, lisedeki düşmanlarının Besim ve sevgilileriyle düğünde geleceğini iddia etmeye geri dönüyor. Bu beş gün içinde kız arkadaş bulmak zorunda olan grup, son kez birlikte olmaktan keyif alacaktır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 338
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Damat Takımı Full HD İzle 2017, Komedi Filmleri 
Kaçma Birader Full HD İzle 720P 7.4
Kaçma Birader Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2016
Türkiye
Murat Kaman ve Emrah Kaman'ın filmi Kaçma Birader 2016 izle gerçekten çok komik bir film. Ancak gişeden hak ettiği tepkiyi alamadı.. Kadrosunda Zafer Algöz, Melek Baykal, Algı Eke, Cihan Ercan, Emrah Kaman gibi önemli isimler mevcut. Yozgatlı bir ailenin İstanbul macerasını komik bir dille anlatan Kaman kardeşler bu serinin devamını getirir. Yerli komedi filmleri arasında yer edinecek güce sahip kalemleri var. Zaten Kardeş Payı dizisinde de bunu göstermişlerdi.  HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 105
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Kaçma Birader Full HD İzle 2016, Romantik Filmler 
Kötü Çocuk 1080P 2.3
Kötü Çocuk
Türkçe Dublaj
Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın üstlendiği film, Büşra Küçük'ün yazdığı çok satan ve internet üzerinden 100 milyondan fazla okunan seri Kötü Çocuk kitabının filme uyarlaması. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 192
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Kötü Çocuk Romantik Filmler, Yerli Filmler 
Sınır Border (Gräns) 720P 7.2
Sınır Border (Gräns)
Türkçe Altyazı
Tina gümrük memuru olarak çalışan genç bir kadındır. Hem iş arkadaşları hem de çevresindekiler onun tuhaf biri olduğunu düşünse de Tina işinde oldukça başarılıdır. Altıncı hissinin kuvvetli olması sayesinde kaçakçıları kolayca ortaya çıkarır. Bir gün gizemli bir adam olan Vore ile karşılaşınca işler biraz karışır. Tina adamın bir şey sakladığından emindir fakat bunu bir türlü ispatlayamaz. Bu olay Tina’nın hayatını sorgulayıp gerçeklerle yüzleşmesine neden olur. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 209
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Sınır Border (Gräns) 2018, Dram Filmleri 
Mektoub My Love Canto Uno Kısmet Sevgilim ilk Sarkı 720P 6.6
Mektoub My Love Canto Uno Kısmet Sevgilim ilk Sarkı
Türkçe Dublaj
Blue is the Warmest Color / Mavi En Sıcak Renktir’in yönetmeni Abdellatif Kechiche’nin 5 senedir beklenen son filmi, prömiyerini Venedik Film Festivali’nde yaptı. Sınıf filminin uyarlandığı kitabın yazarı François Bégaudeau?ın romanından uyarlanan film, yaz tatili boyunca Amin adında genç bir senaristi izliyor. Amin, tatilini geçirmek üzere Paris’ten güney sahillerindeki memleketi Sète’e döner ve barlarla plajlar arasında vaktini geçirmeye başlar. Tam da Jasmine adında bir kadına âşık olmuşken, ilk filmini hayata geçirmesini sağlayacak bir yapımcıyla tanışır. Kısmet, Sevgilim: İlk Şarkı, yaz mevsiminin tüm sıcaklığını üzerinde taşıyan, yoğun, esprili, tekila ve 1990’lar pop müziğiyle dolu bir film. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 218
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Mektoub My Love Canto Uno Kısmet Sevgilim ilk Sarkı 2017, EN ÇOK İZLENENLER 
303 720P 7.7
303
Türkçe Altyazı
Jan insanların doğuştan bencil olduğuna inanmaktadır. Onun için de Berlin’den beraber seyahat etmek için anlaştığı kişi onu ortada bıraktığında hiç şaşırmaz. Jule ise insanların özünde empatiye ve işbirliğine yatkın olduğuna inandığından, Jan’ı külüstür karavanı ?303?e davet eder. İkisi de Atlantik kıyılarına doğru gitmek istemektedir. Jan’ın hedefinde İspanya vardır; orada gerçek babasıyla tanışmak istemektedir. Jule ise erkek arkadaşının yanına, Portekiz’e gitmektedir. Aslında en başta yalnızca Köln’e kadar beraber seyahat etmeyi düşünmüşlerdir lakin geride bıraktıkları her kilometreyle birbirlerinin dünyasını daha da ilginç bulurlar: Kapitalizm insanı giderek bir Neandertal’e mi dönüştürmektedir? Tek eşlilik mutsuzluk mu getirir? İnsan kime aşık olacağına karar verebilir mi? Önce Fransa’ya ulaşırlar birlikte, ardından da İspanya’ya. Aralarındaki sohbet de giderek derinleşir. Birbirlerine aşık olmamak artık ikisi için de çok zordur. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 190
 • 0
 • Tüm Bilgiler
303 2018, Dram Filmleri 
Man cheng jin dai huang jin jia Altın Çiçeğin Laneti 720P 7.0
Man cheng jin dai huang jin jia Altın Çiçeğin Laneti
Türkçe Altyazı
Çin, 10. yy. Tang Hanedanlığının son zamanlarında, sarayda Chong Yang festivali için görkemli bir hazırlık vardır. Saray altın çiçeklerle donatılır. Hazırlıklar sürerken, İmparator ise, hiç beklenmedik bir biçimde ortanca oğlu Prens Jai ile saraya döner. İmparatoriçe ile aralarında bir süredir soğukluk olan İmparatorun dönüşü tedirginlik oluşturur. Çünkü İmparatoriçe, üvey oğlu Prens Wan ile yasak aşk yaşamaktadır ve Prens Wan, İmparatorun bu aşkı öğrenip kendisini tuzağa düşürmesinden korkar. İmparatorun gerçekten bir planı vardır lakin saraydaki entrikalar karşısında kendisini korumak için saraydan uzaklaşmak mecburiyetinde kalacaktır. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 188
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Man cheng jin dai huang jin jia Altın Çiçeğin Laneti 2008, 2009 
Finding Steve McQueen 720P 6.5
Finding Steve McQueen
Türkçe Altyazı
1972 yazında bir grup hırsız tarihin en büyük soygununu yapmak üzere plan yapar. Planlar en ince ayrıntısına kadar yapılır ve harekete geçilir. Hedeflerinde Başkan Richard Nixon’ın gizli fonundaki 30 milyon dolar vardır. Kısa bir süre sonra planları suya düşen hırsızlar yakalanmamak için kaçmaya başlar ve FBI tarihindeki en büyük insan avına başlar. HD1Film Ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 235
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Finding Steve McQueen 2018, EN ÇOK İZLENENLER 
Mermaid The Lake of the Dead 720P 4.2
Mermaid The Lake of the Dead
Türkçe Altyazı
Kötü bir deniz kızı Marina'nın nişanlısı Roman'a aşık olur ve onu Ölüm Krallığı'ndaki su altında tutarak onu Marina'dan uzak tutmayı amaçlar. Deniz kızı, birkaç yüzyıl önce boğulan genç bir kadındır. Marina, bir hafta içinde bu laneti kaldırmazsa deniz kızına dönüşecektir. Ancak Marina'nın karanlık su korkusunu yenmesi, canavarlarla ölümcül savaşta insan olarak kalması ve tek başına laneti kaldırması gerekir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 69
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Mermaid The Lake of the Dead 2018, EN ÇOK İZLENENLER 
Sınır Gräns 720P 7.2
Sınır Gräns
Türkçe Altyazı
Genç bir kadın olan Tina gümrük memuru olarak çalışır. Hem iş arkadaşları hem de etrafındakiler tarafından garip biri olarak tanımlanır. Ancak Tina işinde son derece başarılıdır. Altıncı hissi sayesinde kaçakçıları kısa sürede ortaya çıkarır. Bir gün esrarengiz bir adam olan Vore ile karşılaşınca işler tersine döner. Tina adamın bir şeyler gizlediğinden emindir ancak bunu bir türlü kanıta dökemez. Bu olay Tina’nın yaşamını sorgulayıp gerçeklerle yüzleşmesine sebep olur.. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 230
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Sınır Gräns 2018, Dram Filmleri 
Isn’t It Romantic 720P 6.2
Isn’t It Romantic
Türkçe Dublaj
New York'lu mimar Natalie küçüklüğünde romantik komedi filmlerini sevse de artık acı gerçeklerin farkına varmıştır; romantik komediler sahte ve realiteden uzaktır. Artık yetişkin olan Natalie'nin tek hedefi kentin bir sonraki gökdelenlerine imzasını atabilmektir. İşinde yükselmek isteyen genç kadın ne kadar uğraşsa da şehri güzelleştirecek binalar tasarlamak yerine ofisin ayak işlerine yaramaktadır. Fakat bu da yetmezmiş gibi günün birinde bir soyguna denk gelir ve soygun sırasında bilincini yitirir. Uyandığında ise en büyük kabusunu yaşamaya başlamıştır; bir romantik komedi filmine... Romantik komedi filmlerinin klişelerini birbiri ardına yaşayan genç kadın, kendini bir anda anlamlandıramadığı bir dünyada bulur. Bir film sahnesine dönüşen bu hayatında filmin sonu mutlu olacak mıdır?... Todd Strauss-Schulson'un yönettiği romantik komedinin başrollerinde Liam Hemsworth, Adam Devine ve Rebel Wilson yer alıyor.. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 195
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Isn’t It Romantic 2019, EDİTÖR SEÇİMİ 
The Amazing SpiderMan 2 720p 1080P 7.1
The Amazing SpiderMan 2 720p
Türkçe Dublaj
The Amazing Spider-Man 2 Marc Webb yönetmenliğinde 2014 yapımı aksiyon macera filmi. Hayatı oldukça dolu olan Peter Parker, bir taraftan Örümcek Adam olarak şehirdeki tehlikeli adamları yakalıyor diğer taraftan ise sevgilisi Gwen'le zaman geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Ancak bu doğru düzgün tutamadığı bir sözdür. Çevresine zarar veren Electro'nun ortaya çıkması, eski dostu Harry Osborn geri gelişi ve Peter'ın geçmişi ile ilgili yeni bilgilerin ortaya çıkması Örümcek Adam'ın yaşamını değiştirecektir. Sitemizden 720p seçeneğiyle The Amazing Spider-Man 2 hd izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 76
 • 0
 • Tüm Bilgiler
The Amazing SpiderMan 2 720p 2014, Aksiyon Filmleri 
Iron Man 2 Demir Adam 2 720p 360p 480p 240p 720P 7.4
Iron Man 2 Demir Adam 2 720p 360p 480p 240p
Türkçe Dublaj
Milyarder mucit Tony Stark’ın zırhlı Süper Kahraman Iron Man olduğu tüm dünya tarafından bilinmektedir. Teknolojisini orduyla paylaşması için hükümetten, basından ve halktan baskı gören Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man zırhının sırrını açıklamak istemez. Tony, yanında Pepper Potts ve James Rhodes ile birlikte yeni ittifaklar kurar ve büyük güçlerle yüzleşir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 392
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Iron Man 2 Demir Adam 2 720p 360p 480p 240p 2010, Aksiyon Filmleri