Polisiye Filmleri
Assasination Nation Full HD İzle 720P 6.1
Assasination Nation Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
ABD
Assassination Nation filminde Salem kasabasında yaşayan genç bir kız Lily ve arkadaşlarının özel hesaplarındaki fotoğrafları yayıldıktan sonra yaşananlar anlatılıyor. Kasabadaki herkes hack olaylarına öfkelenir. 4 kız hayatta kalmak için savaşacaklardır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 332
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Assasination Nation Full HD İzle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
The Wolf of Wall Street – Para Avcısı Filmi HD Full izle 720P 5.0
The Wolf of Wall Street – Para Avcısı Filmi HD Full izle
Türkçe Dublaj
Leonardo DiCaprio’nun başrolünü oynadığı muhteşem bir film olan Para Avcısı, 2014 yılına damga vuran polisiye, dram, komedi türünde bir film. Para kazanma arzusunun neler yaşatabileceğini konu alan filmin diğer başrol oyuncuları ise Jonah Hill, Margot Robbie’dir. Usta yönetmen Martin Scorsese ise filmi farklı bir konu olarak ele almış bir yönetmen. 7 Şubat 2014’te vizyona giren Para Avcısı, başarılı oyuncu kadrosu ile yıllar boyu izlenmesi gereken filmlerin başında yer alacak türden bir film. 2 saat 59 dakikalık filmin her dakikası keyifle izlenecek. Genç yaşta para kazanmanın yollarından birisini bulan ve işini en iyi şekilde yapan Jordan Belfort, Leonardo DiCaprio’nun canlandırdığı bir karakter. Mutlu olmanın ancak para kazanmakla mümkün olduğu gerçeğini benimsemiş Jordan, bu amaç uğruna başına gelenlerden sıyrılabilecek mi göreceğiz.2014 ABD yapımı Para Avcısı, başarılı oyuncu kadrosu ve usta yönetmeni ile adeta klasikler arasında yer edecek bir film. 24 yaşında genç ve oldukça hırslı birisi olan Jordan Belfort, para kazanmak arzusuyla iş hayatına atılır. Wall Street adında ünlü bir komisyoncu şirketinde işe girer. İşin inceliklerini, püf noktalarını tüm ayrıntıları ile öğrenir. Ardından şirket batar ve Jordan başının çaresine bakmak zorundadır. Bir yatırımcı firmasında işe giren Jordan, çalıştığı şirkettekilerden çok daha başarılıdır. Tüm çalışanlar Jordan’a imrenerek bakarlar. Kahve içtiği bir yerde apartman komşusuyla tanışır. Artık yeni çalışma arkadaşını bulmuştur. Kendi işini yapmaya hazır olan Jordan, şehirdeki pazarlamacı ruhu gelişmiş kişileri bulur. Bazısı ot satıcısı, bazıları da yasal olmayan şekillerde para kazanmaya çalışan insanlardır. Ancak Jordan’ın amacı bu ekiple borsaya atılmak isteyen kişileri, kurduğu şirket için çalışmalarını sağlamaktır.Kısa sürede para kazanmaya başlayan Jordan ve ekibi, parayı hiç olmadığı kadar keyifli bir şekilde harcar. Ancak para kazandıkları yöntem insanları kandırmaktan ileri gelir. Bir süre sonra polislerle başı belaya girer. Para Avcısı olan Jordan tüm hukuk açıklarını yakalamak için mücadelesine devam etse de bir gün hazin son gelecektir. Evli ve çocuk sahibi Jordan, eşinin onu terk etmesi sonucu moral olarak tamamen tükenmiştir. En yakın arkadaşlarının da onu yarı yolda bırakması sonucu pes edecek mi izleyip göreceğiz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 202
 • 0
 • Tüm Bilgiler
The Wolf of Wall Street – Para Avcısı Filmi HD Full izle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
Taşıyıcı Anne When the Bough Breaks 720P
Taşıyıcı Anne When the Bough Breaks
Türkçe Dublaj
2016 Amerika yapımı bir gerilim filmi olan Taşıyıcı anne adlı film Türkçe dublajlı olarak paylaşılmıştır. Bir türlü çocuk sahibi olmayan evli bir çift tüm yolları denedikten sonra bir taşıyıcı anne bulmaya karar verirler. En uygun taşıyıcı anneyi bulduklarını düşündüklerinde ise genç kadının artarak takıntı boyutuna ulaşan tavırları genç çiftin kabusu olacaktır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 258
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Taşıyıcı Anne When the Bough Breaks 2016, Dram Filmleri 
Tanrı Kent 720P 8.6
Tanrı Kent
Türkçe Dublaj
Brezilya yapımı muhteşem bir başyapıt! Cannes Film Festivalinde 18 Mayıs 2002 tarihinde ilk gösterimini gerçekleştiren 470.518 oy ile 8,7 değerinde IMDB puanına sahip olan Tanrı Kent 2003 yılının 18 Temmuz günü Türkiye sinemalarında ki yerini almıştır. Fernando Meirelles ve Kátia Lund’un kamera arkası yönetmenliğini gerçekleştirdiği Dram ve Suç türdeki yapım Paulo Lins’in romanından beyazperdeye uyarlanmıştır. 2 saat 10 dakikalık süreye sahip City of God filminin başrollerini paylaşan isimler arasında ise Alexandre Rodrigues, Matheus Nachtergaele ve Leandro Firmino gibi oyuncular bulunmaktadır.Gücünü uyuşturucu savaşları ve ticareti ile kazanan TanrıKent’in hikayesini anlatan filmde 1960’lı yıllara gidiyoruz. Kent’in arka sokaklarında yaşayan iki yakın arkadaşın hikayesine ve farklı yollar seçmeleriyle Tanrıkent’in yok edicileri konumuna gelmelerine tanıklık ediyoruz. Bu filmi henüz izlemediyseniz izleyin. Karışık duygular hissedecek ve tamamen alt üst olacaksınız! HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 157
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Tanrı Kent 2002, Dram Filmleri 
Iron Man 2 Demir Adam 2 720p 360p 480p 240p 720P 7.4
Iron Man 2 Demir Adam 2 720p 360p 480p 240p
Türkçe Dublaj
Milyarder mucit Tony Stark’ın zırhlı Süper Kahraman Iron Man olduğu tüm dünya tarafından bilinmektedir. Teknolojisini orduyla paylaşması için hükümetten, basından ve halktan baskı gören Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man zırhının sırrını açıklamak istemez. Tony, yanında Pepper Potts ve James Rhodes ile birlikte yeni ittifaklar kurar ve büyük güçlerle yüzleşir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 392
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Iron Man 2 Demir Adam 2 720p 360p 480p 240p 2010, Aksiyon Filmleri 
Akbabanın Üç Günü 720P 7.5
Akbabanın Üç Günü
Türkçe Dublaj
Akbaba, CIA’de çalışan Turner isimli memurun kod adıdır. Turner’ın bürosunun görevi, tüm dünyada yayınlanmakta olan kitap, gazete ve dergileri okumak ve bunlardan, gerek her dilde olup biteni izlemek, gerekirse CIA için yeni düşünceler bulmaktır. Turner bir öğle yemeği dönüşünde hiç beklemediği bir şekilde tüm büro personelini öldürülmüş bulur. Üst düzeyle ilk esnasında kendisinide kurban olarak görür ve saklanmaya başlar. Sitemizden 720p seçeneği ile Akbabanın Üç Günü HD izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 108
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Akbabanın Üç Günü Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Fedai The Sentinel 720p 720P 6.1
Fedai The Sentinel 720p
Türkçe Dublaj
Pete Garrison (Michael Douglas), 20 sene öncesinde Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın hayatını, kurşunların önüne atlayıp kurtarmış, sevilen ve saygı duyulan gözde bir Amerikan Gizli Servis ajanıdır. Kariyerine artık Başkanın eşini özel koruma olarak devam edecektir. Ancak bir gün başkana bir süikast düzenleneceği anlaşılacak ve Pete bir anda bir numaralı şüpheli haline gelecektir. Pete artık hem başkanı korumak hemde kendi ismini temize çıkarması gerekmektedir. Sitemizden 720p seçeneği ile Fedai HD izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 123
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Fedai The Sentinel 720p Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Yılan Gözler 720p 720P 5.9
Yılan Gözler 720p
Türkçe Dublaj
Mesleğinde leke almış olan bir polis dedektifi Rick Santoro (Nicolas Cage), bir ağır siklet maçını izlemek için eski bir arkadaşı olan Kevin Dunne (Gary Sinise) ile buluşmaktadır. Geçmişte denizci olan Dunne artık Savunma Bakanlığı’nda çalışan yüksek rütbeli bir bürokrat ve bakan da bu önemli maçı izleyenler arasındadır. Ancak bakanın maç esnasında bir suikast sonucunda ölmesi, bütün salonu birbirine katacaktır. Aniden salonda bulunan 14.000 kişi bu cinayetin hem tanığı hem de sanığı olacaktır. Rick, bu olayı çözerse sahip olabileceği tanınma etkisi ile hemen olayların içine girerken Kevin’in tek düşüncesi, kariyerini kurtarmaktır. Sitemizden 720p seçeneği ile Yılan Gözler HD izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 150
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Yılan Gözler 720p Gerilim Filmleri, Polisiye Filmleri 
Ben Kimim?, Who Am I? izle | 1080p — 720p Türkçe Altyazılı 1080P 7.6
Ben Kimim?, Who Am I? izle | 1080p — 720p Türkçe Altyazılı
Türkçe Altyazı
1080p Türkçe Dublaj izlemek için tıklayın.Teknolojinin ön planda yer aldığı filmde Benjamin, bilgisayar dehasıdır. Öyle ki Almanya'da onu bilmeyen insan yoktur. Zaman geçtikçe ünü Almanya’yı aşar ve dünya çapında tanınmaya başlar. Yer altı dünyasında bir hacker grubu vardır. Bu grup Benjamin’in başarısından haberdardır ve onu da aralarına katılmaya davet ederler. Benjamin ise bu daveti düşünmeden kabul eder. Fakat başına geleceklerden habersizdir. Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleriyle Ben Kimim? hd izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 66
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Ben Kimim?, Who Am I? izle | 1080p — 720p Türkçe Altyazılı 2014, EN ÇOK İZLENENLER 
Cehennem Melekleri 2 720p ( Türkçe Dublaj ) izle 720P 6.6
Cehennem Melekleri 2 720p ( Türkçe Dublaj ) izle
Türkçe Dublaj
Bay Church için oldukça basit bir işi aldıktan sonra, Expendables’ın plânları yanlış gider ve içlerinden biri, rakip bir paralı asker olan Jean Vilain tarafından öldürülür. Expendables, yeni üyeleri Billy the Kid ve Maggie ile ölümcül bir silâhı durdurmak ve kardeşlerini öldüren caniden intikam almak için düşman bölgesine doğru yola çıkar..HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 223
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Cehennem Melekleri 2 720p ( Türkçe Dublaj ) izle 2012, Aksiyon Filmleri 
Need For Speed : Hız Tutkusu | 1080p — 720p Türkçe Altyazılı 1080P 6.6
Need For Speed : Hız Tutkusu | 1080p — 720p Türkçe Altyazılı
Türkçe Altyazı
1080p Türkçe Dublaj izlemek için tıklayın.Need For Speed : Hız Tutkunu 2014 yapımı aksiyon filmidir. Ailesinin Marshall Motors isminde otomobil tamirhanesini dostlarıyla beraber işleten Tobey Marshall, babasının ölümünden sonra ardında bıraktığı borçları bitirebilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Mesai saatlerini otomobil tamirciliğiyle geçiren Tobey, hafta sonlarını yer altı otomobil yarışlarında yarışarak geçirmektedir. Yarışlarla beraber arabalara ve adrenaline duyduğu tutku git gide artarken, Dino Brewster adlı düşmanından büyük bir teklif alır.Sitemizden 720p seçenekleriyle Need For Speed : Hız Tutkunu hd izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 114
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Need For Speed : Hız Tutkusu | 1080p — 720p Türkçe Altyazılı 2014, Aksiyon Filmleri 
Hızlı Ve Öfkeli 5 720P
Hızlı Ve Öfkeli 5
Türkçe Altyazı
Hızlı ve Öfkeli 5’te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor. Bu macerada eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar’a katılıyor.Brian ve Mia Toretto (Brewster), Dom’u özgürlüğüne kavuşturduktan sonra, yetkilileri atlatmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro’nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil.İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 108
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Hızlı Ve Öfkeli 5 2011, Aksiyon Filmleri 
Hızlı Ve Öfkeli 4 720P
Hızlı Ve Öfkeli 4
Türkçe Dublaj
Los Angeles sokaklarında yeni bir suç dalgası başlayınca kaçak yaşayan eski dolandırıcı Dom Toretto (Vin Diesel) ile ajan Brian O’Conner (Paul Walker) arasındaki eski husumet yeniden alevlenir. Ancak ortak düşmanlarıyla mücadele etmek zorunda kalınca ikisi arasında belli belirsiz de olsa yeni bir güven ortamı oluşmaya başlar. Ortak düşmanı safdışı etmenin başka yolu olmadığı için birbirlerine güvenmek zorundadırlar.Omuz omuza mücadeleye girişen iki erkek intikam almanın en iyi çaresini bulmuştur: Direksiyon başındayken mümkün olan en yüksek limitleri zorlamak… HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 129
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Hızlı Ve Öfkeli 4 2009, Aksiyon Filmleri 
Hizli ve Öfkeli 3 Fast and Furious 3 720P
Hizli ve Öfkeli 3 Fast and Furious 3
Türkçe Dublaj
Los Angeles sokaklarında yeni bir suç dalgası başlayınca kaçak yaşayan eski dolandırıcı Dom Toretto (Vin Diesel) ile ajan Brian O'Conner (Paul Walker) arasındaki eski husumet yeniden alevlenir. Ancak ortak düşmanlarıyla mücadele etmek zorunda kalınca ikisi arasında belli belirsiz de olsa yeni bir güven ortamı oluşmaya başlar. İkili, ortak düşmanı saf dışı etmenin başka yolu olmadığı için birbirlerine güvenmek zorundadır. Omuz omuza mücadeleye girişen iki erkek, intikam almanın en iyi çaresini bulmuştur; direksiyon başındayken mümkün olan en yüksek limitleri zorlamak HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 101
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Hizli ve Öfkeli 3 Fast and Furious 3 Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri 
12