Müzikal Filmler
Delidolu – The Kissing Booth 2018 film izle 720P 5.0
Delidolu – The Kissing Booth 2018 film izle
Türkçe Dublaj
Elle'in ilk öpücüğü,lisedeki en yakışıklı erkekle arasında bir yasak aşk yaşanmasına neden olur ve yasak aşk en yakın arkadaşıyla ipleri kopma noktasına getirir.HD1Film Ekibi İyi Seyirler Diler.
 • 271
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Delidolu – The Kissing Booth 2018 film izle 2018, Dram Filmleri 
Whiplash 720P
Whiplash
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.5 Whiplash, genç bir müzisyenin öykünü anlatıyor. Küçük yaşlardan itibaren bateri çalmaya başlayan Andrew, işinde tam anlamıyla bir usta olmak ister. Üniversite tercihinde de ülkenin en iyi müzik okulu olarak gördüğü Shcarffer Konservatuarı'na girer. Henüz 19 yaşındadır ama dersler harici var gücüyle antrenman yapar. Bir gün, okulun en sert hocalarından biri olan caz duayeni Terence Fletcher'ın dikkatini çeker. Fletcher Andrew'ü okulun en parlak öğrencilerinin seçildiği ve sürekli yeni yarışmalara hazırlanan "studio band"e seçer. Başarısı kadar acımasızlığıyla da ün yapmış olan Fletcher, Andrew'un kapasitesinin sonuna kadar kullanmadan asla başarmış saymayacaktır. Genç bateristin önünde sadece mesleki bir test değil, psikolojik bir sınav da vardır...Usta oyuncu J.K. Simmons'un perdeyi adeta ezip geçtiği filmde, kendisine yeni jenerasyonun en kendine has isimlerinden biri olan Miles Teller eşlik ediyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Damien Chazelle'in üstlendiği Whiplash; lezzetli görsel işçiliği ve enfes müzikleriyle, hem göze hem de kulağa hitap eden, seyrine doyulamayacak bir ritm düellosu! HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 228
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Whiplash 2014, Dram Filmleri 
Dumplin’ 720P 6.8
Dumplin’
Türkçe Altyazı
Willowdean, annesinin taktığı lakapla Dumplin’, arkadaşlarının kısaltması ile ise Will, fazla kilolu bir genç kızdır. Ancak fazla kiloları onda asla güven eksikliği yaratmamıştır ve halinden çok memnundur. Annesi Rosie ise gençliğinde güzellik kraliçesi olmuş bir kadındır. Kilosuyla dalga geçilmesini pek umursamayan genç kız günün birinde Bo adında bir çocukla tanışır ve ona hissettikleri derinleştikçe kendi bedeni hakkında tereddütlere düşmeye başlar. Güvenini tazelemek için gençler arası güzellik yarışması Miss Teen Blue Bonnet’e katılmaya karar verir. Yanında yarışmanın şartlarından çok farklı durumlardaki arkadaşlarını da götürür. Will ve annesi Rosie, bu süreçte aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakıp birbirlerine destek olmak zorundadır. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 193
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Dumplin’ 2018, Dram Filmleri 
Bohemian Rhapsody 720P 8.2
Bohemian Rhapsody
Türkçe Dublaj
Bohemian Rhapsody, Queen grubuna, müziklerine, klişelere meydan okuyan ve kuralları yıkarak dünyanın en sevilen sanatçılarından biri haline gelen ikonik solistlerine bir saygı duruşu niteliği taşıyor. Film, simgeleşmiş şarkıları ve devrimci sesiyle grubun meteorik yükselişine, Mercury'nin yaşam tarzının kontrolden çıkması ile çıkan iç çatışmaya ve yaşamını tehdit eden hastalığına rağmen Mercury'nin rock müzik tarihinin en büyük performanslarından birinde gruba liderlik ettiği Live Aid konserinin arifesinde muzaffer birleşme sürecine yayılıyor. Bu süreçte de, her zaman bir aile gibi olan ve günümüzde dışlanmışlara, hayalperestlere ve müzikseverlere ilham vermeye devam eden bir grubun mirasını süslüyor. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 155
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Bohemian Rhapsody 2018, Dram Filmleri 
Güzel ve Çirkin Beauty and the Beast 720P 7.5
Güzel ve Çirkin Beauty and the Beast
Türkçe Dublaj
Kendisine yapılmış büyü sonrasında korkunç bir yaratığa dönüşmüş olan bir prens, şatosunda aynı büyü sonucunda konuşan eşyalara dönüşmüş uşakları dışında kimse olmadan yaşamaktadır. 10 sene içerisinde kendisine aşık olacak hiçbir kadın çıkmaz ise sonsuza kadar canavar olarak kalacaktır. Günün birinde Maurice (Kevin Kline) isminde bir adam şatosuna izinsiz girince yaşlı adamı tutsak alacaktır. Olayı duyan kızı Belle (Emma Watson) şatoya gelip babasının özgürlüğü karşılığında şatoda tutsak olmayı kabul edecektir. Şatodaki eşyalar ile ve sonrasında Canavar ile arkadaş olmaya başladıkça korkutucu görüntüsünün altında oldukça iyi bir kalp taşıdığının farkına varacaktır. Bu esnada Belle’e aşık olan avcı Gaston (Luke Evans), Canavar’ı öldürüp Belle ile evlenebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Sitemizden 720p seçeneği ile Güzel ve Çirkin Full HD izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 226
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Güzel ve Çirkin Beauty and the Beast Fantastik Filmler, Müzikal Filmler 
Aşk Listesi 720p 720P 6.7
Aşk Listesi 720p
Türkçe Dublaj
Gay bir indie-rock grubundaki eşcinsel olmayan tek üyesi Nick (Michael Cera), eski kız arkadaşına deliler gibi aşık ve başka birini bulmayı aklının ucundan bile geçirememektedir. Özel yeteneği ise, karşılıksız aşkına adanmış olan muhteşem karışık CD’ler yapmaktır. Grup arkadaşları işleri pek de iyi gitmeyen grupları için Manhattan’da bir konser ayarladıklarında, Nick neredeyse hiç heyecanlanmayacaktır. Fakat konser sonrasında Norah (Kat Dennings) ile tanıştığında yüzü gülecektir. Norah tatlı, ilişkiler dünyasından bıkmış ve canı sıkılan bir kızdır. Nick ile Norah, New York sokaklarında bitmek bilmeyen bir kovalamacaya başlıyacaktır. Gizli bir rock konseri bulacak, Norah’ın sarhoş ve kayıp kız arkadaşını evine sağ salim ulaştırıp, Nick’in panik atağın eşiğinde olan grup arkadaşlarını sakinleştireceklerdir. Sitemizden 720p seçeneği ile Aşk Listesi HD izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 187
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Aşk Listesi 720p Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Hearts Beat Loud 720P 7.1
Hearts Beat Loud
Türkçe Dublaj
Babasının müzik dükkanı olan oldukça iyi şarkılar söyleyebilen bir kızın babasıyla birlikte üstesinden geldikleri bir takım şeyleri konu edinen güzel bir çalışma. Sam babasına ait bulunan bir plak dükkanına bakmaktadır. Brooklyn’de kazandığı üniversite sayesinde müziğini geliştirebilecektir. Bir gün babasıyla birlikte bir müzik şölenine katılırlar. Birlikte gösterdikleri performans internnette çok beğenilir. İkili bu şöhretin ardından birbirlerin daha çok yakınlaşacak ve daha etkin ürünler üretme şansı bulacaklardır. Hearts Beat Loud full izleyicilerine ilham olacak bir tarzda yapım. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 227
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Hearts Beat Loud 2018, Dram Filmleri 
Soğuk Savaş 720P 7.9
Soğuk Savaş
Türkçe Dublaj
En iyi filmler kendilerini göstermektedir. Bunlardan biri olan Soğuk Savaş filmi; en iyi yönetmen ödülünü alan efsanevi bir yapım. Ödüllü yönetmen Pawel Pawlikowski, filmde farklı bir görüntü tarzı kullanmıştır. 2. Dünya Savaşında geçen öykü siyah beyaz tarzıyla da dikkat çekiyor. Zula ve Wiktor ayrı tarzlarda müzikleri olan iki sanatçıdır. Farklı türdeki yapıları ve karakterleri birbirlerine zıt gibi görünse de her ikisi de aslında tek vücut olabilirler.Polonya kıyılarından Berlin’e oradan da Yugoslavya’ya. Bu yolculuk onların en son Paris’te buluşturuyor. İmkansız yerlerde ve imkansız bir dönemde geçen bu hayat tarzları bir yerde kesişecek ve onları ve şarkılarını etkileyecek efsanevi yapımlar üretmelerini sağlayacaktır. Soğuk Savaş Türkçe dublaj izlemek ve daha iyi yapımlara herkesten önce ulaşmak için sitemizi takibe alabilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 212
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Soğuk Savaş 2018, Dram Filmleri 
Vox Lux 720P 6.5
Vox Lux
Türkçe Dublaj
13 yaşına gelmiş olan Celeste, oldukça yetenekli bir kızdır. müzik konusunda dahi diye nitelendirilecek bir kızdır. 1999 yılında okula gider. Okula yapılan bir saldırıda bir çok kişi hayatını kaybeder. Büyük çapta bir anma töreni yapılır. Bu anma töreninde herkesin yüreğin dokunacak bir şarkı söyler Celeste. Celeste, bu şarkının ardından fenomen haline gelir. Müzik konusundaki eşsiz yeteneğini keşfeden ablası, onun bir menajere ihtiyacı olduğunu anlar. Kısa sürede şöhret basamaklarını tırmanmaya başlayan Celeste için her şey bir rüya gibidir. Aradan 18 yıl geçmiş ve onun hayatı hiç umduğu gibi değildir. Bitmek bilmeyen skandallar ve kariyerini kötü yönde etkileyecek bir çok olay gerçekleşmeye başlar. Vox Lux Türkçe dublaj izleyicilerini bir kariyerini yükselişi ve engellerle dolu yolculuğunu izleyeceğiz.HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 157
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Vox Lux 2018, Dram Filmleri 
Burada ve Şimdi 720P 4.6
Burada ve Şimdi
Türkçe Dublaj
Vivienne, oldukça çalışkan bir kadındır. Jaz vokalisti olarak yıllardır çalışmaktadır. Tüm hayatını buna harcamıştır. Şimdi de büyük bir şans yakalamış ve New York’s Birdland Jazz Club’te yaptığı mükemmel gösteri sonra daha bir ön plana çıkmıştır. Fakat işine bu kadar kendisini kaptırması ailesi ve çevresini hep geri planda bırakmasına neden olmaktadır. Hızla yükselen kariyeri ve kendisindeki özgüven birden yerle bir olur. Doktora gider ve beynin de bir tümör olduğunu öğrenir. Bu beyin tömürünü öğrenmesinin ardından hayatını kökten değiştirir. Artık herkese iyi davranmaya ve bir yurt dışı seyahatine çıkmaya karar verir. Burada ve Şimdi izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 199
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Burada ve Şimdi 2018, Dram Filmleri 
Müslüm 720P 8.3
Müslüm
Türkçe Dublaj
Türkiye tarihi bir çok değerli sanatçıyla dolu. Özellikle de hatırı sayılır bir çok ünlümüz vardır. Ama baba lakabıyla tanınan ve her yaştan kesimin sevdiği Müslüm Gürses’in yeri apayrıdır. Arabesk müziğin ve bizlerin babası olan Müslüm’ün hayatını izleme şansını yakalıyoruz. O çok sevdiği müziğini ve her seferinde dilinden düşürmediği karısı Muhterem Nur’a da odaklanıyoruz. Hayatının her kesimine ve müzik dünyasına girişini izleyeceğiz ve unutulmayan müzikleri dinleyeceğiz. Timuçin Esen’in can verdiği Müslüm karakterini birebir yansıtmaya çalışmıştır. Oldukça başarılı olan gençlik yıllarını ise O ses Türkiye’den tanıdığımız Şahin Kendirci oynamaktadır. Müslüm baba ve bir çok yerli filmi sitemizde izleyebilirsiniz.HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 234
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Müslüm 2018, Dram Filmleri 
Troller Tatilde Trolls Holiday 720P
Troller Tatilde Trolls Holiday
Türkçe Dublaj
IMDB: 6.2 Kraliçe Poppy, Bridget ve Bergenlerin hiç bayramı olmadığını fark edince Çalı ve Trollerin onlara bayram yaratması için bir plan yapar. Troller’in yaşadığı mutluluklar ülkesinde dostluk ve arkadaşlık çok önemlidir. Her trol birbirine yardım eder. Trollerin en önemli özellikleri sarılma saatleri geldiğinde her trolün bileğindeki saatleri ışık saçar ve her trol bunu kutlamak için birbirine sarılır. Ama onların bu dostluğunu, mutluluğunu kıskanan borgınlar mutluluklar ülkesini ele geçirmeye, onları mutsuz etmeye çalışır. Bizler Troller ile çocukları bir araya getirip mutluluklar ülkesini ele geçirmeye çalışan borgınlardan kurtaracağız ve herkese gerçek dostluğun nasıl olduğunu oyuna gelen çocuklarla anlatacağız. Justin Timberlake ve Anna Kendrick’in seslendirdiği gişe filminin devamı, ışıl ışıl özel bölümüyle karşınızda. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 195
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Troller Tatilde Trolls Holiday 2017, Animasyon Filmleri 
Çılgın Değişim Freaky Friday 720P
Çılgın Değişim Freaky Friday
Türkçe Dublaj
IMDB: 3.7 Geçinemeyen bir anne ile kız birbirlerinin bedeninde yaşamak zorunda kalırsa neler yaşanır? HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 230
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Çılgın Değişim Freaky Friday 2018, Fantastik Filmler 
The Grinch Altyazı 720P
The Grinch Altyazı
Türkçe Altyazı
IMDB: 6.4 Who köyünden ayrılarak dağın başında, kimsenin yaklaşmaya cesaret edemediği mağarasında yaşayan Grinch'e yalnızca sadık köpeği Max eşlik etmektedir. Günlük yaşamın sukünetinden memnun olan Grinch'in kabusu ise, yılbaşı kutlamalarına aşırı düşkün olan Who halkının yıl sonu başlayan coşkusudur. Bu yıl kutlamaların daha da coşkulu olacağının ilan edilmesi sonucu, Grinch bu coşkuyu yok etmek adına, Noel Baba kılığına girerek yılbaşını çalmaya karar verir. O sırada köyde yaşamakta olan küçük Cindy-Lou ise arkadaşlarıyla birlikte yılbaşında Noel Baba'yı yakalayıp, bekar annesine yaptığı yardımlar için teşekkür etme planı yapmaktadır. İkilinin yılbaşı planları birbirlerini nasıl etkileyecektir? İyi seyirler filmifullizle3.com
 • 234
 • 0
 • Tüm Bilgiler
The Grinch Altyazı 2018, Animasyon Filmleri 
12