Komedi Filmleri
İyi Olan Kazansın Full HD İzle 720P 6.3
İyi Olan Kazansın Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2012
ABD
İyi Olan Kazansın izle,İyi Olan Kazansın hd izle,İyi Olan Kazansın 720p izle,İyi Olan Kazansın full izle,İyi Olan Kazansın yabancı film izleyebilirsiniz.Süper güçlü CIA ajanları (Tom Hardy ve Chris Pine) aslında ayrılamaz iki iş ortağı ve arkadaşlarıdır taa ki ikisi aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olmaları sebebiyle birbirilerine ters düşerler. Bir zamanlar bütün düşman ulusların alaşağı edilmesi için sırt sırta mücadele veren bu ikili, simdi ölçülemez yeteneklerinin yani sıra milyonlarca değerindeki yüksek teknoloji kaynaklarını kullanarak birbirilerinin en büyük düşmanı haline gelirler. Senaryosu Simon Kinbers ve Timothy Dowling tarafından yazılmış olan filmin yönetmenliğini ise McG yapıyor. FullHDBirFilmİzle Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz
 • 116
 • 0
 • Tüm Bilgiler
İyi Olan Kazansın Full HD İzle Aksiyon Filmleri, EN ÇOK BEĞENİLEN FİLMLER 
Abimm Full HD İzle 720P 5.9
Abimm Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2009
Türkiye
Abimm izle,Abimm hd izle,Abimm 2009 izle,Abimm full izle,Abimm yerli film izleyebilirsiniz.Abimm filmi aslında bir kardeşlik hikayesidir.İstanbuldan Marmaris'e kadar uzanacak bu yolculukta yıllar sonra bulduğu abisi ile onun parayı çok seven kardeşinin komedi dolu macera larını izleyeceğiz. Yıllar sonra bulduğu abisini sahiplenen Çetin para ve gücü sevmekten başka birde kardeş sevgisini tatması konu edilmiş. Rain Man filmini bilmeyeniniz yokturdur sanki biraz o filmden esinlenmiş bir senaryosu var gibi geldi.
 • 159
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Abimm Full HD İzle Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Hep Yek 3 Sansürsüz 720P 4.8
Hep Yek 3 Sansürsüz
Türkçe Dublaj
Hep yek 3 izleyicileri komedi tufanına hazır olsunlar. Altan ve Gürkan, sakarlıklarıyla ortalığı karıştırmaya devam ediyor. Serinin ikinci filminde mafyadan kaçarken papaz kılığına giren ikili mafyayı kandırmayı başarmışlardı. Altan’ın babasının şerrinden de kurtulmaları hiç kolay olmamıştır. Babası onlar arabayı hurdaya çıkardığından beri peşlerindedir. Cevat Bakır’ı da peşlerine takan bu salaklar mafyanın aradığı adamlar kategorisinde en üst seviyelere çıkmayı başarmışlardır. Şimdi daha önce yaptıkları yanlışları düzeltme vaktidir.Cevat Bakır’ın bir şekilde içeriden çıkarılması gerekir. Aksi takdirde bu dünyada huzur yüzü görmeyeceklerdir. Bir partinin haberini alan Altan ve Gürkan hemen oraya giderler. Bir kostüm partisi olduğu için ikili Noel baba kılığında gitmeyi tercih ederler. Fakat gittikleri parti İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük tarihi eser kaçakçısının partisidir. Bu parti onların eğlenebileceği bir parti değildir. İkili kadınlar konusunda da oldukça aç oldukları için başlarını belaya sokmaları çok uzun sürmez. Kimsenin bulaşmak istemeyeceği bir adamın evini karıştırma cesaretini gösteren bu ikilinin bu zaman kadar yaşaması bir mucizedir zaten. Hep Yek 3 izleyicilerini sitemizde Sansürsüz olarak beklemektedir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 529
 • 8
 • Tüm Bilgiler
Hep Yek 3 Sansürsüz 2019, EDİTÖR SEÇİMİ 
Ailecek Şaşkınız Full HD İzle 720P 6.5
Ailecek Şaşkınız Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
Türkiye
Ailecek Şaşkınız izle Full HD Tek Parça, Ailecek Şaşkınız filmini sansürsüz reklamsız donmadan sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 239
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Ailecek Şaşkınız Full HD İzle EDİTÖR SEÇİMİ, Komedi Filmleri 
Damat Takımı Full HD İzle 720P 5.0
Damat Takımı Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2017
Türkiye
Damat Takımı izle,Damat Takımı hd izle,Damat Takımı 2017 izle,Damat Takımı full izle,Damat Takımı yerli film izleyebilirsiniz.Geçmişi ezberlemek ve Yigit'e veda etmek için beş gün içinde tekrar yaşamaya karar verdiler. Ve tüm bu maceraya aşık olan grup, lisedeki düşmanlarının Besim ve sevgilileriyle düğünde geleceğini iddia etmeye geri dönüyor. Bu beş gün içinde kız arkadaş bulmak zorunda olan grup, son kez birlikte olmaktan keyif alacaktır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 339
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Damat Takımı Full HD İzle 2017, Komedi Filmleri 
Oflu Hoca Trakya’da Full HD İzle 720P 4.9
Oflu Hoca Trakya’da Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
Türkiye
Oflu Hoca Trakya’da izle (2018), Oflu Hoca Trakya’da Full izle, Oflu Hoca Trakya’da HD izle, Oflu Hoca Trakya’da Tek Parça izleDoğanspor’un başkanlığını yapan Oflu Hoca (Çetin Altay), genç yetenek Hayati’yi transfer etmek için Türkiye’nin öbür ucuna, Lüleburgaz’a gitmiştir. Ancak buraya ayak basar basmaz hiç beklemediği bir şey ile karşılaşır. Her yönüyle bir Trakyalı olan Haspi de o gün hapisten çıkmıştır. Haspi dış görünüş olarak Oflu Hoca’nın tıpatıp kopyası gibidir, ancak karakterleri 180 derece farklıdır. Bu fiziksel benzerlik, Oflu Hoca ve Haspi’nin başına bela olacaktır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 169
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Oflu Hoca Trakya’da Full HD İzle 2018, Komedi Filmleri 
Avanak Ajan: Cazibesi Yeter izle 720P 6.6
Avanak Ajan: Cazibesi Yeter izle
Türkçe Dublaj
2000
ABD
Gündüzleri fotoğrafçılık yapan, gece ajan olarak çalışan Austin'in serüvenleri... Dünyanın en şaşkın ajanı Austin Powers'ı anlatan film, bir James Bond parodisi. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 132
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Avanak Ajan: Cazibesi Yeter izle 2000, Aksiyon Filmleri 
Korkunç Bir Film 2 Full HD İzle 720P 5.3
Korkunç Bir Film 2 Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2001
ABD,Kanada
İlk filmden tanıdığımız dört genç, bir okul ödeviyle ilgili olarak öğretmenleriyle birlikte bir eve giderler. Gerçekte, öğretmenlerinin derdi tam olarak onları eğitmek değildir: Lanetlenmiş olduğu bilinen bu evde, vaktiyle bir genç kızın ruhu şeytan tarafından zaptedilmiş ve iki rahip tarafından şeytan çıkarma seansları gerçekleştirilmiştir. Gençleri peşine takan Profesör Oldman (Tim Curry) ve tuhaf assistanı Dwight (David Cross), lanetli olayla ilgili bulguların peşindedir. Aslında, Hell House (Cehennem Evi) olarak bilinen bu mekanın çok sayıda başka gizemleri de vardır.Gençler ve öğretmenleri bu sırları deşifre ettikçe, klasik korku filmlerinden kült sahnelere yapılmış nice gönderme ile karşılaşacağız. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 179
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Korkunç Bir Film 2 Full HD İzle Komedi Filmleri 
Zohan’a Bulaşma Full HD İzle 720P 5.5
Zohan’a Bulaşma Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2008
ABD
Adam Sandler, hayallerinin peşinden gidip New York’ta kuaför olabilmek için kendini ölmüş gibi gösteren İsrailli üstün komando Zohan’ı canlandırıyor...Zohan teröristlere karşı savaştığı yaşamını geride bırakmak istese de, çok geçmeden insanın köklerinden kurtulmasının o kadar kolay olmadığını anlar. Ne var ki, onu alt etmeye çalışan eski ve yeni düşmanları da şunu öğrenir: Zohan’a bulaşılmaz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 199
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Zohan’a Bulaşma Full HD İzle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Ölümlü Dünya Full HD İzle 720P 8.1
Ölümlü Dünya Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
Türkiye (2018)
Ölümlü DünyaKomedi aksiyon türü açısından yerli sinemamız her geçen gün farklı denemelerle karşımıza çıkıyor. Özellikle de bu sene Ayla filmi ile gönüllerde bir kere daha yer edinmeyi başaran oyuncu Ali Atay, Limonata filminden sonra ikinci yönetmenlik deneyimi olan Ölümlü Dünya ile de dikkat çekmeye hazırlanıyor. Birbirinden kaliteli ve başarılı oyunculukların bir araya geldiği Ölümlü Dünya izle filmi, genel hatlarıyla tipik bir komedi izlenimi veriyor olsa da, her sahnesinde seyircisini kendisine çekmeyi başaran etkili bir sinema işi. Özellikle yönetmenliğine mizah etkilemeyi iyi başaran Ali Atay’ın, bu filmle birlikte etkin performansına kat be kat başarı dahil ettiği konuşuluyor.Ölümlü Dünya hd izle modundaki filmin oyuncu kadrosu ise bir hayli kalabalık ve göz kamaştırıcı… son zamanlarda Güldür Güldür Show’un maestrosu niteliğinde olan Alper Kul’un yanı sıra Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, Özgür Emre Yıldırım gibi çok önemli oyunculukları içerisinde bulunduran film, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası işleten 8 kişilik ailenin aslında herkesten gizlemiş oldukları büyük bir sırra odaklanmaktadır. Gerçekten de her sahnesinde daha da net bir etki ile karşılaşma şansı bulacağınız bu film, kahkaha ile heyecanı da aynı anda yaşamanızı sağlamış olacaktır.Ölümlü Dünya filmi ile Ali Atay’ın sahip olduğu yönetmenlik evresinin ikinci aşamasına da rahatlıkla tanıklık etme şansı sizleri bekliyor olacak. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 1.076
 • 1
 • Tüm Bilgiler
Ölümlü Dünya Full HD İzle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri 
Assasination Nation Full HD İzle 720P 6.1
Assasination Nation Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
ABD
Assassination Nation filminde Salem kasabasında yaşayan genç bir kız Lily ve arkadaşlarının özel hesaplarındaki fotoğrafları yayıldıktan sonra yaşananlar anlatılıyor. Kasabadaki herkes hack olaylarına öfkelenir. 4 kız hayatta kalmak için savaşacaklardır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 332
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Assasination Nation Full HD İzle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
Delidolu – The Kissing Booth 2018 film izle 720P 5.0
Delidolu – The Kissing Booth 2018 film izle
Türkçe Dublaj
Elle'in ilk öpücüğü,lisedeki en yakışıklı erkekle arasında bir yasak aşk yaşanmasına neden olur ve yasak aşk en yakın arkadaşıyla ipleri kopma noktasına getirir.HD1Film Ekibi İyi Seyirler Diler.
 • 271
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Delidolu – The Kissing Booth 2018 film izle 2018, Dram Filmleri 
Küçük Adam izle, 720p Türkçe Dublaj izle 720P 5.0
Küçük Adam izle, 720p Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yıllarca hapis yattıktan sonra, şartlı tahliyeyle serbest bırakılan, aşırı kısa boylu ama çetin ceviz mücevher hırsızı CALVIN SIMS (Marlon Wayans) artık hırsızlıktan emekli olmanın zamanı geldiğine, ama önce son bir vurgun yapması gerektiğine karar verir. Ünlü bir suç patronu, Calvin ve eski ortağı PERCY P'ye (Tracy Morgan) ünlü Queen Diamond (Kraliçe Elmas) için 100.000 dolar önerir. Calvin mücevher mağazasının güvenliğindeki bir gedikten dolayı, bu işin çocuk oyuncağı olacağını düşünür. Ama soygunda bir aksilik olur ve Calvin mücevheri VANESSA EDWARDS'ın (Kerry Washington) el çantasına atmak zorunda kalır. Vanessa ve kocası DARRYL (Shawn Wayans) büyük bir soygunda piyon olduklarından habersiz, Chicago banliyösündeki evlerine dönerler. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 252
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Küçük Adam izle, 720p Türkçe Dublaj izle EDİTÖR SEÇİMİ, EN ÇOK BEĞENİLENLER 
The Wolf of Wall Street – Para Avcısı Filmi HD Full izle 720P 5.0
The Wolf of Wall Street – Para Avcısı Filmi HD Full izle
Türkçe Dublaj
Leonardo DiCaprio’nun başrolünü oynadığı muhteşem bir film olan Para Avcısı, 2014 yılına damga vuran polisiye, dram, komedi türünde bir film. Para kazanma arzusunun neler yaşatabileceğini konu alan filmin diğer başrol oyuncuları ise Jonah Hill, Margot Robbie’dir. Usta yönetmen Martin Scorsese ise filmi farklı bir konu olarak ele almış bir yönetmen. 7 Şubat 2014’te vizyona giren Para Avcısı, başarılı oyuncu kadrosu ile yıllar boyu izlenmesi gereken filmlerin başında yer alacak türden bir film. 2 saat 59 dakikalık filmin her dakikası keyifle izlenecek. Genç yaşta para kazanmanın yollarından birisini bulan ve işini en iyi şekilde yapan Jordan Belfort, Leonardo DiCaprio’nun canlandırdığı bir karakter. Mutlu olmanın ancak para kazanmakla mümkün olduğu gerçeğini benimsemiş Jordan, bu amaç uğruna başına gelenlerden sıyrılabilecek mi göreceğiz.2014 ABD yapımı Para Avcısı, başarılı oyuncu kadrosu ve usta yönetmeni ile adeta klasikler arasında yer edecek bir film. 24 yaşında genç ve oldukça hırslı birisi olan Jordan Belfort, para kazanmak arzusuyla iş hayatına atılır. Wall Street adında ünlü bir komisyoncu şirketinde işe girer. İşin inceliklerini, püf noktalarını tüm ayrıntıları ile öğrenir. Ardından şirket batar ve Jordan başının çaresine bakmak zorundadır. Bir yatırımcı firmasında işe giren Jordan, çalıştığı şirkettekilerden çok daha başarılıdır. Tüm çalışanlar Jordan’a imrenerek bakarlar. Kahve içtiği bir yerde apartman komşusuyla tanışır. Artık yeni çalışma arkadaşını bulmuştur. Kendi işini yapmaya hazır olan Jordan, şehirdeki pazarlamacı ruhu gelişmiş kişileri bulur. Bazısı ot satıcısı, bazıları da yasal olmayan şekillerde para kazanmaya çalışan insanlardır. Ancak Jordan’ın amacı bu ekiple borsaya atılmak isteyen kişileri, kurduğu şirket için çalışmalarını sağlamaktır.Kısa sürede para kazanmaya başlayan Jordan ve ekibi, parayı hiç olmadığı kadar keyifli bir şekilde harcar. Ancak para kazandıkları yöntem insanları kandırmaktan ileri gelir. Bir süre sonra polislerle başı belaya girer. Para Avcısı olan Jordan tüm hukuk açıklarını yakalamak için mücadelesine devam etse de bir gün hazin son gelecektir. Evli ve çocuk sahibi Jordan, eşinin onu terk etmesi sonucu moral olarak tamamen tükenmiştir. En yakın arkadaşlarının da onu yarı yolda bırakması sonucu pes edecek mi izleyip göreceğiz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 202
 • 0
 • Tüm Bilgiler
The Wolf of Wall Street – Para Avcısı Filmi HD Full izle Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri