Dram Filmleri
Abimm Full HD İzle 720P 5.9
Abimm Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2009
Türkiye
Abimm izle,Abimm hd izle,Abimm 2009 izle,Abimm full izle,Abimm yerli film izleyebilirsiniz.Abimm filmi aslında bir kardeşlik hikayesidir.İstanbuldan Marmaris'e kadar uzanacak bu yolculukta yıllar sonra bulduğu abisi ile onun parayı çok seven kardeşinin komedi dolu macera larını izleyeceğiz. Yıllar sonra bulduğu abisini sahiplenen Çetin para ve gücü sevmekten başka birde kardeş sevgisini tatması konu edilmiş. Rain Man filmini bilmeyeniniz yokturdur sanki biraz o filmden esinlenmiş bir senaryosu var gibi geldi.
 • 158
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Abimm Full HD İzle Dram Filmleri, Komedi Filmleri 
Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full HD İzle 720P 5.0
Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2019
Game of Thrones 8. Sezon İzle. GOT 8. Sezon İzle. Game Of Thrones 8. Sezon İle HD1Film.com Sitesinden Hızlıca İzleyebilirsiniz.
 • 1.725
 • 29
 • Tüm Bilgiler
Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full HD İzle 2019, Aksiyon Filmleri 
Zohan’a Bulaşma Full HD İzle 720P 5.5
Zohan’a Bulaşma Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2008
ABD
Adam Sandler, hayallerinin peşinden gidip New York’ta kuaför olabilmek için kendini ölmüş gibi gösteren İsrailli üstün komando Zohan’ı canlandırıyor...Zohan teröristlere karşı savaştığı yaşamını geride bırakmak istese de, çok geçmeden insanın köklerinden kurtulmasının o kadar kolay olmadığını anlar. Ne var ki, onu alt etmeye çalışan eski ve yeni düşmanları da şunu öğrenir: Zohan’a bulaşılmaz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 199
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Zohan’a Bulaşma Full HD İzle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Bizim İçin Şampiyon Full HD İzle 720P 8.5
Bizim İçin Şampiyon Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
İstanbul,Türkiye (2018)
ürkiye’de atçılığın en önemli sembollerinden ve temsilcilerinden biri olan Halis Karataş’ın gerçek hayatını konu almaktadır. Ünlü jokeyin o dönemlerde çıkış yapmayı başardığı yarış atı olan ve at yarışlarıyla hiç ilgisi olmayan insanların bile adını bildiği ve severek takip ettiği Bold Pilot’la birlikte kazandığı zaferlerin hikayesini anlatmakta. Film tamamen gerçek bir yaşam öyküsünden ilham alınarak yapılmış ve oldukça iddialı bir yapımla bizleri buluşturmaktadır. Türkiye Jokey Kulübü eski başkanı Özdemir Atman’ın atı olan ve birçok başarıya beraber imza attıkları Bold Pilot’un daimi jokeyi olan Halis Karataş, sonralarında Bold Pilot ile birlikte, Türkiye’nin en başarılı jokeyi haline gelmeyi başaracaktır. Halis Karataş, atıyla birlikte kırılması çok zor olan bir rekora imza atmış ve o döneme adını kazıtmayı başarmıştır. Koştuğu dönemlerde halk arasında umudun simgesi haline gelen Bold Pilot ise, herkesin sevgisini kazanmayı başarmış ve insanlara bu sporu sevdirmiştir. Filmde aynı zamanda bir aşk hikayesini de konu almaktadır. Begüm Akman ve Halis Karataş’ın destansı aşkları filme ayrı bir hava katmaktadır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.8.5
 • 339
 • 2
 • Tüm Bilgiler
Bizim İçin Şampiyon Full HD İzle Belgeseller, Dram Filmleri 
Assasination Nation Full HD İzle 720P 6.1
Assasination Nation Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
ABD
Assassination Nation filminde Salem kasabasında yaşayan genç bir kız Lily ve arkadaşlarının özel hesaplarındaki fotoğrafları yayıldıktan sonra yaşananlar anlatılıyor. Kasabadaki herkes hack olaylarına öfkelenir. 4 kız hayatta kalmak için savaşacaklardır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 332
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Assasination Nation Full HD İzle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
Delidolu – The Kissing Booth 2018 film izle 720P 5.0
Delidolu – The Kissing Booth 2018 film izle
Türkçe Dublaj
Elle'in ilk öpücüğü,lisedeki en yakışıklı erkekle arasında bir yasak aşk yaşanmasına neden olur ve yasak aşk en yakın arkadaşıyla ipleri kopma noktasına getirir.HD1Film Ekibi İyi Seyirler Diler.
 • 270
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Delidolu – The Kissing Booth 2018 film izle 2018, Dram Filmleri 
Sadık Dostum 720P 6.8
Sadık Dostum
Türkçe Dublaj
Sadık dostum filminde sevimli bir dostumuzu görüyoruz. Bella adındaki ufak köpek bir binada yalnız başına havlamaktadır. Lucas çığlıkları duyar ve onun yanına gelir. Bu sevimli köpeği çok seven Lucas onu evine götürmek ister. Fakat annesi böyle bir şeye kesinlikle müsaade etmez. O razı olsa bile bina yönetimi kesinlikle köpek bakımını yasaklamıştır. Lucas bir şekil yapar ve köpeği eve getirir. Yerini çok seven Bella, burada çok mutludur. Ailenin bir anda maskotu haline gelir. Fakat büyüdükçe saklaması güçleşir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.Lucas, gazilerin kaldığı bir hastanede çalışmaktadır ve köpeği alıp oraya götürür. Tüm yaşlıların gözdesi haline gelen Bella çok iyi durumdadır. Ama bir gün yapılan bir denetleme sırasında yakalanır. Lucas köpeği sahiplendirmek zorunda kalır. Bunun sonucunda ise köpeği kilometrelerce uzağa bir aileye verir. fakat Lucas’a bağlı olan köpek 400 mil uzaktan yola çıkarak sahibine gitmeye çalışır. yolda onu bekleyen bir çok maceradan habersizdir. Sadık Dostum Türkçe Dublaj izlemek için en doğru yerdesiniz.
 • 203
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Sadık Dostum 2019, Dram Filmleri 
Stan ve Ollie 720P 7.6
Stan ve Ollie
Türkçe Dublaj
Stan Laurel ve Oliver Hardy oldukça komik ve bir o kadarda esprili iki komedyendir. Bunlar yaptıkları işlerde oldukça ilerlemiş ve Hollywood kralları olarak bilinmektedir. Fakat yıllar ilerledikçe artık eskisi kadar seyirci bulamamaya başlarlar. Bu durum onların canını sıkar ve kendilerine olan güvenlerini kırar. Fakat karıları Ida ve Lucille onların gayet başarılı ve yeniden popüler olabileceklerini söyler. Bu ikiliyi yeniden hareketlendirir ve turneye çıkarlar. Çıktıkları yerlerde seyircinin azlığı aynı bir hakaret gibidir. İkili birbirilerini güldürdükleri esprileri sahnede yapmaya başladıklarında bu durum tersine döner. Laurel ile Hardy izleyicileri komedi dolu bir yaşanmışlık görecekler. Stan ve Ollie ikilisinin muhteşem performansı eşliğinde. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 222
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Stan ve Ollie 2019, Dram Filmleri 
Eleanor ve Colette 720P 7.0
Eleanor ve Colette
Türkçe Dublaj
Eleanor ve Colette İzleyicileri gerçek ve yaşanmış bir olayı yakından izleme şansı buluyor. Eleanor Riese, küçük bir zihinsel rahatsız olan bir kadındır. Verilen ilaçların dozunun düzensiz artırılması sonucu büyük bir sıkıntı yaşar. Bunu mahkemeye taşımaya karar verir. Kaliforniya yüksek mahkemesine taşıdığı bu dava sonucu avukat Colette Hughes ile birlikte fırtınalı bir başlangıç yaparlar. Bu ikiliyi daha ileri taşıyacakları büyük bir arkadaşlığa götürecektir. Eleanor ve Colette full izlemek için sitemize bekleriz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 200
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Eleanor ve Colette 2018, Dram Filmleri 
Şipşak Aile 720P 7.6
Şipşak Aile
Türkçe Dublaj
Aile olmak oldukça zordur. Hele de çocuğunuz varsa her şey daha da zorlaşır. 2019 yapımı Şipşak Ailede bir anda bile aile sahibi olmak yetişkinler için oldukça korkunç sonuçlar doğurabilir. Ellie ve Pete adındaki evli çift uzun zamandır birliktedir. Fakat bir türlü çocuk sahibi olamazlar. Bu uyumlu çift evladı hak ettiklerini düşünürler ve bir evlat edindirme bürosuna başvururlar. Buradan bir çocuk alıp onu yetiştirmenin derdindedir. Fakat onlar istedi bir çocuk Allah verdi 3 çocuk… Burada gördükleri 3 kız kardeşi çok severler ve üçünü de evlat edinirler. Bu iki yetişkinin bir gün içerisinde evlat yetiştirme konusunda bir çok şeyi öğrenmesi demektir. Şipşak Aile Türkçe dublaj izlerken bu yetişkinlerin nasıl komik durumlara düştüğünü göreceğiz. İnstant Family 2019 nisan ayında vizyona girecektir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 234
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Şipşak Aile 2019, Dram Filmleri 
Yenilmez 1 Türkçe Dublaj İzle 720P 5.0
Yenilmez 1 Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Hiç bir şekilde yenilgi görmemiş dünyaca ünlü dövüşçü Iceman, tecavüz suçundan tutuklanır ve böylece cezaevine atılır. Hapishane boks şampiyonu Monroe ile karşılaşır. Belli bir süre sonra aralarında büyük çekişme başlar ve ikili karşı karşıya gelir…HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 162
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Yenilmez 1 Türkçe Dublaj İzle Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
Suçlu Den Skyldige 720P
Suçlu Den Skyldige
Türkçe Altyazı
IMDB : 7.8 The Guilty, rütbesi masa başı işine indirilen polis memuru Asger Holm’e odaklanıyor. Acil durumlar için gelen telefonlara bakan Asger sıkıcı bir gün beklemektedir ancak kaçırıldığını söyleyen bir kadınla konuştuğunda her şey değişir. Panik halinde konuşan kadının bağlantısı birdenbire kopar. Polis istasyonuna tıkılı kalan Asger’in, başkalarını gözü ve kulağı olarak kullanması gerekecektir. Her geçen saniye zaman daralmakta ve olayın ciddiyeti artmaktadır...İlk uzun metrajına imza atan Gustav Möller’in yönetmen koltuğuna geçtiği filmin başrolünü Jakob Cedergren üstleniyor. Filmin senaryosunu ise Emil Nygaard Albertsen ve yönetmen Möller yazdı. Danimarka’nın bu seneki Oscar adayı olarak açıklanan film, ayrıca 2018 Sundance Film Festivali'nde İzleyici Ödülü'ne layık görülmüştü. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 137
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Suçlu Den Skyldige 2018, Dram Filmleri 
Don Kişotu Öldüren Adam The Man Who Killed Don Quixote 720P
Don Kişotu Öldüren Adam The Man Who Killed Don Quixote
Türkçe Dublaj
IMDB: 6.5 Efsane yönetmen Terry Gilliam’ın kendisi de efsaneye dönüşen son filmi, bir tutku projesi; hiç dinmeyen temposu, yaratıcı olay örgüsü, dev oyuncu kadrosu, gözalıcı mekânları ve sıradışı mizah anlayışıyla tam bir Terry Gilliam başyapıtı. Cervantes’in başyapıtından esinlenen filmde Adam Driver kendini beğenmiş bir reklam yönetmenini, Jonathan Pryce ise kendini Don Quixote sanan bir adamı canlandırıyor. İkili, yıllar sonra yeniden karşılaşınca acımasız bir Rus oligark, ırkçı bir yapımcı ve eski aşkların da karıştığı, gerçekle hayalin, geçmişle günümüzün buluştuğu çağdaş bir Don Quixote hikâyesinin ortasına düşüyorlar. Filmin 1990’larda başlayan yapım süreci hastalıklar, davalar, finansman sıkıntıları, hatta sel baskını gibi çeşitli talihsizlikler yüzünden 2018’e kadar aksadı. "Yapılamama" hikâyesi 2002’de Lost in La Mancha adlı belgesele konu olan Don Kişot’u Öldüren Adam, dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nin kapanışında yaptı. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 205
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Don Kişotu Öldüren Adam The Man Who Killed Don Quixote 2018, Dram Filmleri 
Ayin Hereditary 720P
Ayin Hereditary
Türkçe Dublaj
IMDB: 7.3 Graham ailesinin sert maderşahisi Ellen öldüğünde, kızı Annie ve ailesi atalarının gizemli ve giderek korkunçlaşan sırlarını keşfetmeye başlar. Keşfettikleri gizemler gitgide karanlıklaştıkça, aile üyeleri kendilerine miras kalmış gibi görünen bu korkunç kaderden kurtulmak için daha fazla mücadele etmek zorunda kalır. Ailevi bir trajediyi uğursuz ve derinden sarsıcı bir şeye dönüştüren olaylar, kalan paramparça mirasın gölgesini taşımaktadır... Ari Aster’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro gibi isimler yer alıyor. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 240
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Ayin Hereditary 2018, Dram Filmleri