Bilim Kurgu Filmleri
Ant-Man and the Wasp (2018) Karınca Adam ve Eşek Arısı 720P 7.4
Ant-Man and the Wasp (2018) Karınca Adam ve Eşek Arısı
Türkçe Dublaj
2018
Karınca Adam 2 izle,Karınca Adam 2 hd izle,Karınca Adam 2 2018 izle,Karınca Adam 2 full izle,Karınca Adam 2 yabancı film izleyebilirsiniz.Scott Lang hem bir süper kahraman hem de bir baba olmanın zorluklarıyla baş etmeye çalışmaktadır. Hayatının iki yanını da dengede tutmaya çalışan Scott, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym acil bir görevle kapısını çalarlar. Scott bir kez daha kostümünü giymeli ve The Wasp ile işbirliği yaparak geçmişindeki sırları çözmek için işe koyulmalıdır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 84
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Ant-Man and the Wasp (2018) Karınca Adam ve Eşek Arısı 2018, Aksiyon Filmleri 
Ant-Man (2015) Karınca Adam Full HD İzle 720P 7.3
Ant-Man (2015) Karınca Adam Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2015
Karınca Adam izle,Karınca Adam hd izle,Karınca Adam 2015 izle,Karınca Adam full izle,Karınca Adam yabancı film izleyebilirsiniz.İnanılmaz derecede bir küçülme özelliği olan, bununla birlikte insani güçlerini arttıran bir süper kostüm giyen hırsız Scott Lang, içindeki kahramanı benimseyip, akıl hocası Dr. Hank Pym'ın planını gerçekleştirmesine yardım etmeli ve dünyayı kurtaracak olan soygunu gerçekleştirmelidir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 84
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Ant-Man (2015) Karınca Adam Full HD İzle 2015, Aksiyon Filmleri 
Lucy 720P 6.4
Lucy
Türkçe Dublaj
Tayvan’ın başkenti olan Taipei’de yer altı dünyası ve sokak çeteleri artık kontrolden çıkmış ve şehir mafya ile iş birliği yapan polisler tarafından yönetilmektedir. Ülkedeki en fazla yasa dışı iş ve uyuşturucu ticaretleri buradan yürütülmektedir. Baş karakterimiz Lucy genç ve alımlı bir bayandır. Sıradan bir hayat süren genç kadın Richard isminde bir adamla tanışır ve bir kaç gecesini onunla geçirir, fakat hiç anlamadığı bir şekilde kendisini en kötü uyuşturucu ağlarının ortasında buluverir. Uyuşturucu şebekesinin planlarına dahil olan kadının vücuduna yeni icat ettikleri sentetik bir uyuşturucu yerleştirirler. Damarlarında dolaşan kimyasal madde sayesinde birden bire inanılmaz yetenekler kazanır ve insan beyninin sadece %10’unu kullanabiliyorken o tamamını kullanmaya başlayarak akıl okuma, nesneleri hareket ettirme ve acıya karşı duyarsızlaşma gibi güçleri ortaya çıkar. Beynini tam kapasite kullanmaya başlayan genç kadının geri dönüşü muhteşem olacaktır!Editör: Film daha çıktığı gün elimdeydi fakat görüntünün çok iyi olmaması ve videoda gömülü alt yazı olduğu için eklemek istemedim. Fakat herkes de var burada neden yok diyenler olacağı için ekledim. En azından Lucy Full izleyerek merakınızı giderebilirsiniz, HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 417
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Lucy 2014, Aksiyon Filmleri 
Aquaman Full HD İzle 720P 7.1
Aquaman Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
Aquaman izle,Aquaman hd izle,Aquaman 2018 izle,Aquaman full izle,Aquaman yabancı film izleyebilirsiniz.Denizlerin imparatoru olan Aquaman, henüz bir kral olduğundan habersizdir. Arthur Curry, bir kral olmaya uygun bir adam değildir. Fakat denizler altına inşa edilmiş bir imparatorluğun tek varisidir. Kardeşi Orm ise tahta göz dikmiştir. Kardeşinin başa geçmesi onu ve bir çok sevdiğini tehlikeye atacaktır.HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 323
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Aquaman Full HD İzle 2018, Aksiyon Filmleri 
Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full HD İzle 720P 5.0
Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2019
Game of Thrones 8. Sezon İzle. GOT 8. Sezon İzle. Game Of Thrones 8. Sezon İle HD1Film.com Sitesinden Hızlıca İzleyebilirsiniz.
 • 1.726
 • 29
 • Tüm Bilgiler
Game Of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Full HD İzle 2019, Aksiyon Filmleri 
Kaptan Marvel Full HD İzle 720P 6.8
Kaptan Marvel Full HD İzle
Türkçe Dublaj
Kaptan Marvel izle,Kaptan Marvel hd izle,Kaptan Marvel 2019 izle,Kaptan Marvel full izle,Kaptan Marvel yabancı film izleyebilirsiniz.Yenilmezler 3 filminde karakterini gördüğümüz kahraman Captain Marvel şimdi sizlerle. Bir çok Marvel seven kişilerin beklediği kahramanın nasıl kahraman olduğunu göremeyeceğiz. Direk dünyaya bir süper kahraman olarak düşen Carol Danvers, oldukça büyük bir pilottur. Yetenekleri bir çok kahramana nazaran oldukça fazladır. dünyaya düştüğü andan itibaren tek güvendiği kişi Nick Fury’dir.Geçmişini yeni yeni keşfetmeye başladığı andan itibaren hem müttefikleri hemde düşmanları ortaya çıkmaya başlar. Marvel kahramanlarının içine Yenilmezler 4 Oyunun Sonu filminde katılacak ve büyük bir fark yaratacaktır. Stark uzay boşluğunda sıkışmış ve onu Kaptan Marvel’in kurtaracağı söyleniyor. şimdi kahramanımız iki galaksi arasındaki bir savaşa katılacak ve taraflar arasındaki uzlaşmayı sağlamaya çalışacaktır. Kaptan Marvel Türkçe Dublaj izleyicilerini sitemize bekliyoruz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 402
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Kaptan Marvel Full HD İzle 2019, Bilim Kurgu Filmleri 
Venom: Zehirli Öfke 2018 Full HD izle 720P 6.8
Venom: Zehirli Öfke 2018 Full HD izle
Türkçe Dublaj
2018
Venom izle,Venom hd izle,Venom 2018 izle,Venom full izle,Venom yabancı film izleyebilirsiniz.Araştırmacı gazeteci Eddie Brock (Tom Hardy), başına gelen talihsiz bir olaydan sonra, kariyerini yeniden canlandırabilmek üzere Life Foundation'ın gizli faaliyetlerini soruşturmaya başlar. Kötü kalpli ve kendi amaçları için hareket eden şirketin başındaki adamın hikayesinin peşinde koşarken, Eddie, yalnızca simbiyoz hâlinde hayatta kalabilen ve besin kaynağı adrenalin olan uzaylı bir organizmanın firma tarafından keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilerek aktivitesinin öğrenilmeye çalışıldığını görür. Fakat gölemlerinde fazla ilerleyen Eddie, Venom diye adlandırılan bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olur. Bir taraftan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele eden Eddie, bir taraftan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için gönderdiği kişilerden kaçmalıdır...Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom'un beyaz perde uyarlaması olan filmde Venom’a Tom Hardy hayat veriyor. Filmde 4 Oscar adaylığı bulunan Michelle Williams, 2 Oscar adaylığı bulunan Woody Harrelson, Altın Küre adayı Rüz Ahmed, Jenny Slate de yer alıyor.HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 348
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Venom: Zehirli Öfke 2018 Full HD izle 2018, Aksiyon Filmleri 
Avengers 4 : End Game – Yenilmezler 4 : Oyunun Sonu İzle 720P 9.2
Avengers 4 : End Game – Yenilmezler 4 : Oyunun Sonu İzle
Türkçe Dublaj
2019
Yenilmezler Son Oyun izle, Yenilmezler 4 izle, Yenilmezler Sonsuzluk Savaşı Bölüm 2 izle, Yenilmezler Son Oyun full izle, Yenilmezler Son Oyun türkçe dublaj izle, Yenilmezler Son Oyun hd izle, Avengers: Endgame, Marvel Evreni'nin birbirine bağlı olan 22 filmlik dev serisi, Yenilmezler'in 4. filmi ile son buluyor. Thanos'un galibiyetinden sonra kahramanlarımız, nihayet bu dünyanın ne kadar kırılgan olduğunu anlayacak ve onu ayakta tutmak için zamanla yarışacaklardır. Fakat bu esnada bazı fedakarlıkların yapılması gerekecektir... HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 1.239
 • 6
 • Tüm Bilgiler
Avengers 4 : End Game – Yenilmezler 4 : Oyunun Sonu İzle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Hakan Muhafız 2. Sezon Full HD İzle 720P 5.0
Hakan Muhafız 2. Sezon Full HD İzle
Türkçe Dublaj
Hakan Muhafız 2. Sezon İle HD1Film.com Sitesinden Hızlıca İzleyebilirsiniz.
 • 431
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Hakan Muhafız 2. Sezon Full HD İzle 2019, Aksiyon Filmleri 
Ölümcül Makineler – Mortal Engines 720P 5.0
Ölümcül Makineler – Mortal Engines
Türkçe Dublaj
Ütopik bir evrende geçen filmde 60 Dakika Savaşından Yıllar sonra ; Şehirler artık devasa büyüklükte hareket eden ölüm makinelerine dönüşmüştür ve kendinden küçük şehirleri yutarak yok etmektedirler.Filmin Yapımcısı Yüzüklerin Efendisi Serisinin Ünlü Yönetmeni Peter Jackson’dır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 178
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Ölümcül Makineler – Mortal Engines 2018, Aksiyon Filmleri 
Deadpool 1080P 8.6
Deadpool
Türkçe Dublaj
Doktorların testleri sonucunda kanser olduğu teşhis edilen Wade Wilson'ın (Ryan Reynolds) kullanılan tedavi yöntemleri içerisinde hayatta kalma ihtimali yoktur. Fakat Weapon X adlı bir program, onu eski halinden daha iyi bir duruma getirme vaadinde bulunur. Wade'in üzerinde uygulanan prosedürler sonrasında yepyeni bir karakter ortaya çıkar. Bilinen süper kahramanlara hiç benzemeyen, umursamaz, garip bir espri anlayışı olan Deadpool, yaşamını mahvolma noktasına getirenlerden intikam alma peşine düşecektir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 193
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Deadpool 2016, Aksiyon Filmleri 
Tehlikeli Tür 3 Species 3 720P
Tehlikeli Tür 3 Species 3
Türkçe Dublaj
IMDB: 6.2 Daha korkunç... daha etkileyici... ve her zamankinden daha seksi!Tehlikeli Tür serisinin üçüncü bölümü ile insanoğlunun geleceğin gene tehlikede! Baş döndüren özel efektler, gerilim ve seksi yeni oyuncu Sunny Mabrey’in mükemmel performansı ile Tehlikeli Tür III, serilerinin en sarsıcı ve en hareketlisi. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 307
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Tehlikeli Tür 3 Species 3 Bilim Kurgu Filmleri, EDİTÖR SEÇİMİ 
Garm Savaşları Son Druid Garm Wars The Last Druid 720P
Garm Savaşları Son Druid Garm Wars The Last Druid
Türkçe Dublaj
IMDB: 4.8 Üç farklı kabilenin Klon askerleri amansız bir savaşın içindedir. Toprak, teknoloji hatta soludukları hava bile bu savaşın sebebidir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 217
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Garm Savaşları Son Druid Garm Wars The Last Druid 2014, Aksiyon Filmleri 
Başlat Ready Player One 720P 7.5
Başlat Ready Player One
Türkçe Dublaj
Başlat: Ready Player One FilmiBaşlat: Ready Player One, son yıllarda bilim kurgu filmlerinin popüler konularından biri olan gelecekteki dünya konsepti üzerine oluşturulan bilim kurgu, aksiyon ve macera türünde bir filmdir. 2018 yapımı ABD yapımı filmin yönetmen koltuğunda bilim kurgu türünün usta yönetmenlerinden biri olan Steven Spielberg oturuyor. Usta yönetmen aynı zamanda E.T, Jurassic Park ve Schindler’in Listesi filmlerinin de yönetmen koltuğunda bulunuyor.Başlat: Ready Player One filmi oyuncu kadrosu da filmin senaryosu kadar güçlü bulunuyor. Tye Sheridan, Ben Mendelsohn, Hannah John-Kamen ve Olivia Cooke filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden yalnızca birkaçı oluyor. Tye Sheridan, 21 yaşında genç bir oyuncu olmasına rağmen X-Men: Apocalypse ve X-Men: Dark Phoenix filmlerindeki başarısını Başlat filminde de gösteriyor. Birçok yetenekli oyuncunun bir araya geldiği bilim kurgu filmini Başlat: Ready Player One Türkçe Dublaj İzle seçeneği ile keyifle izleyebilirsiniz.Başlat: Ready Player One Filmi KonusuWade Watss, henüz çok küçük bir yaştayken ailesini kaybeder. Kendisini derinden etkileyen bu acıyı ve dünyanın kendisine yüklediği diğer sıkıntılardan kurtulmak için The Quasis adlı bir oyunla vakit geçirmeye başlar. The Quasis adlı oyunun kurucusu olan milyoner, farklı dünyaların kapılarını arayan oyunun içerisine bir anahtar gizlemiştir. Bu anahtar bulan oyuncu oyunun kurucusunun tüm servetine ve oyunun kontrolüne sahip olacaktır.Wade Watss, oyunun içerisinde gizli olan anahtarı bulmak ve bu büyük servete sahip olmak için tüm zamanını bu oyuna adar. Ancak ucunda büyük bir servet olan The Quasis, vakit geçirmek için oynanan bir oyun olmaktan çıkarak zorlu ve acımasız bir rekabete neden olur. Şirketin hissedarları ve serveti canı pahasına isteyen oyuncular anahtarı bulup tüm servete sahip olmak için her şeyi yapacaklardır.Yönetmenliğini yaptığı bilim kurgu filmleri ile şöhreti tüm dünyaya yayılan Steven Spielberg kelimenin tam anlamıyla akıcı ve eşsiz bir film ile tekrar izleyici karşısına çıkıyor. Er Ryan’ı Kurtarmak ve Indiana Jones gibi kült filmlerin altında imzası yer alan yönetmen uzun bir aradan sonra bilim kurgu listelerini alt üst edecek bir film ile dönüş yapıyor. Filmin senaryosu, sahneler arası geçişler ve sizi bir oradan bir oraya sürükleyecek maceraları ile film 2018’in en iyi filmleri arasında yer alıyor. Bilim kurgu, aksiyon ve macera filmi sevenler Başlat filmini, Başlat: Ready Player One Altyazılı İzle seçeneği ile keyifle izleyebilir. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 268
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Başlat Ready Player One 2018, Aksiyon Filmleri