Belgeseller
Bizim İçin Şampiyon Full HD İzle 720P 8.5
Bizim İçin Şampiyon Full HD İzle
Türkçe Dublaj
2018
İstanbul,Türkiye (2018)
ürkiye’de atçılığın en önemli sembollerinden ve temsilcilerinden biri olan Halis Karataş’ın gerçek hayatını konu almaktadır. Ünlü jokeyin o dönemlerde çıkış yapmayı başardığı yarış atı olan ve at yarışlarıyla hiç ilgisi olmayan insanların bile adını bildiği ve severek takip ettiği Bold Pilot’la birlikte kazandığı zaferlerin hikayesini anlatmakta. Film tamamen gerçek bir yaşam öyküsünden ilham alınarak yapılmış ve oldukça iddialı bir yapımla bizleri buluşturmaktadır. Türkiye Jokey Kulübü eski başkanı Özdemir Atman’ın atı olan ve birçok başarıya beraber imza attıkları Bold Pilot’un daimi jokeyi olan Halis Karataş, sonralarında Bold Pilot ile birlikte, Türkiye’nin en başarılı jokeyi haline gelmeyi başaracaktır. Halis Karataş, atıyla birlikte kırılması çok zor olan bir rekora imza atmış ve o döneme adını kazıtmayı başarmıştır. Koştuğu dönemlerde halk arasında umudun simgesi haline gelen Bold Pilot ise, herkesin sevgisini kazanmayı başarmış ve insanlara bu sporu sevdirmiştir. Filmde aynı zamanda bir aşk hikayesini de konu almaktadır. Begüm Akman ve Halis Karataş’ın destansı aşkları filme ayrı bir hava katmaktadır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.8.5
 • 339
 • 2
 • Tüm Bilgiler
Bizim İçin Şampiyon Full HD İzle Belgeseller, Dram Filmleri 
Yaşlanmayacaklar 720P 8.7
Yaşlanmayacaklar
Türkçe Dublaj
They Shall Not Grow Old 2018 yapımı savaş belgesellerinin öncüsü niteliği olacak bir yapım. yönetmen koltuğunun Peter Jackson’a iat olması bile yapımın ne kadar iyi tarzda olduğunu ispatlamaktadır. Savaş, denildiği zaman kimsenin kafasında güzel şeyler canlanmaz. Bu herkesin ortak görüşüdür. Savaşın yıkıcı yüzü ve insanlara yaşattırdıkları dehşet vericidir. Bu yıkımlardan en büyüğü olan 1. dünya savaşını bir başka açıdan izleyeceğiz. tarihin akışını ve ülkelerin ekonomik ve psikososyal hayatını etkileyen en büyük savaş olarak geçer tarihte. Yönetmen bir çok ülkenin savaş arşivlerinden aldığı ve BBC belgesellerinden edindiği bilgiler, fotoğraflar ve videolarla zengin bir içerik hazırlamıştır. Bunların bir çoğu 3D teknolojisi sayesinde boyutlandırılmıştır. Gerçek savaş gazilerinin kendi seslerinin de bulunduğu yapımın her sahnesinden tarih akmakta ve insanların içlerini dağlamaktadır. Yaşlanmayacaklar Türkçe dublaj izlerken tüyleriniz diken diken olacaktır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 204
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Yaşlanmayacaklar 2018, Belgeseller 
Topu Al Topu Geç Take The Ball Pass The Ball 720P
Topu Al Topu Geç Take The Ball Pass The Ball
Türkçe Altyazı
IMDB: 8.4 Barcelona’nın 2012 – 2018 yılları arasındaki Pep Guardiolalı dönemini anlatan “Take The Ball, Pass The Ball” adlı belgesel .The Guardian’ın verdiği bilgilere göre; Belgeselde, Lionel Messi, Thierry Henry, Xavi ve diğer birçok futbolcu, neden Barcelona’nın dünyanın en büyük futbol kulübü olduğuna inandıklarını açıklıyor.Take The Ball, Pass The Ball, izleyenleri Pep Guardiola’nın 2008-2012 yılları arasında Barcelona’yı çalıştırdığı ve dört yılda 14 kupa kazandırdığı zaman dilimine götürüyor.Yıldızlardan oluşan kadrosu, sert Guardiola-Mourinho rekabetinin gerilimi, Johan Cruyff’un vizyonunun ve başarılı planının önemi, Abidal’ın mücadelesi sonrası duyguları ve Messi’nin çok gençken kulüp tarafından neredeyse reddedilecek olmasını anlatıyor. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 235
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Topu Al Topu Geç Take The Ball Pass The Ball 2018, Belgeseller 
Köpekbalığı Suyu Sharkwater 720P
Köpekbalığı Suyu Sharkwater
Türkçe Dublaj
IMDB: 8.0 Bol ödüllü bir belgesel. Bu nadide yaratık, kendisinden en çok korktuğumuz ve yokluğunda yaşayamayacağımız canlılardan biridir. Denizlerin avcısı, okyanuslarda dolaşan bütün insanların kabusu, pusuda yatan tehlikenin en büyük sembolü: Köpekbalığı. Peki o gerçekte nedir?Köpekbalıkları ve o büyülü denizaltı dünyasına ilişkin, köpekbalıklarının nasıl vahşice sadece yüzgeçleri için katledilip denize atıldıkları ve buna karşı gelenlerin verdikleri çabalar. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.Köpekbalıkları hayvanlar aleminin en ilginç, en asil ve en gizemli canlı türüdür. 22 Ödüllü 'Sharkvvater' denizler altındaki bu canlıların büyük dramına göz atıyor aslında. Yapımcı ve yönetmen Rob Stewart çocukluğundan beri köpekbalığı hayranı olan bir dalgıç ve su altı fotoğrafçısı. Onlardan korkmamayı, onlarla birlikte yüzmeyi öğrenmiş. Hatta belgeselinde göreceğimiz gibi insan bedeni heyecanlı ve atak davranırsa köpekbalıkları korkup kaçıyor, o yüzden onlarla yüzmek için ekstra sakin davranmaya özen gösteriyor. Verilen istatistikler ise çok ilginç; bir yılda köpekbalıkları ve diğer hayvanlar yüzünden meydana gelen insan ölümlerine bakınca olayı nasıl abartılmış olduğunu anlıyorsunuz. Filmimizdeki ana konu; köpekbalıklarının topluluk olarak bulunduğu bölgelerde yapılan illegal avcılık, avcılığın sebebi ise; uzak doğudaki davetlerde ve özel yemeklerde verilmesi statü göstergesi olarak kabul edilen 'yüzgeç çorbası'. Evet o güzel canlıları yüzgeçleri için avlayıp, insani olmayan yöntemlerle kestikten sonra ölmüş olarak okyanusun derinliklerine geri gönderiyorlar. Yaşanan sahneler insanı dehşete düşürüyor adeta. Bu açık tehdit altında bilmemiz gereken şey köpekbalıklarının sadece okyanus için değil tüm evren için ekosistemin en büyük ve vazgeçilmez basamaklarından biri olduğu.Filmin mesajı olan şu söz aslında her şeyi anlatmaya yetiyor 'Siz bu filmi seyrederken 15.000 den fazla köpekbalığı öldürüldü'!... İyi seyirler filmifullizle3.com
 • 206
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Köpekbalığı Suyu Sharkwater 2006, Belgeseller 
The Farthest 720P 8.3
The Farthest
Türkçe Altyazı
Voyager 1 ve 2’nin Güneş Sistemi’ni araştırmadaki önemleri, nasıl bir süreçten geçildiği ve bünyesinde barındırdığı Altın Kayıt’ta (Golden Record) ne tür bilgilerin bulunduğunu anlatan bir belgesel. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 232
 • 0
 • Tüm Bilgiler
The Farthest 2017, Belgeseller 
Take the Ball Pass the Ball 720P 8.4
Take the Ball Pass the Ball
Türkçe Altyazı
Barcelona’nın 2012 – 2018 yılları arasındaki Pep Guardiolalı dönemini anlatan “Take The Ball, Pass The Ball” adlı belgeselThe Guardian’ın verdiği bilgilere göre; Belgeselde, Lionel Messi, Thierry Henry, Xavi ve diğer birçok futbolcu, neden Barcelona’nın dünyanın en büyük futbol kulübü olduğuna inandıklarını açıklıyor.Take The Ball, Pass The Ball, izleyenleri Pep Guardiola’nın 2008-2012 yılları arasında Barcelona’yı çalıştırdığı ve dört yılda 14 kupa kazandırdığı zaman dilimine götürüyor.Yıldızlardan oluşan kadrosu, sert Guardiola-Mourinho rekabetinin gerilimi, Johan Cruyff’un vizyonunun ve başarılı planının önemi, Abidal’ın mücadelesi sonrası duyguları ve Messi’nin çok gençken kulüp tarafından neredeyse reddedilecek olmasını anlatıyor. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 136
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Take the Ball Pass the Ball 2018, Belgeseller 
Make Us Dream 720P 8.5
Make Us Dream
Türkçe Dublaj
Dünya futbolu bir çok ünlü futbolcu yetiştirmiştir. Bunların en bilindik olanlarının biyografileri çekilir. Steven George Gerrard, İngiliz eski futbolcudur. Kariyerinin bir çoğunu Liverpool’da geçirmiştir. Defalarca İngiltere milli takımına kaptanlık etmiştir. Kariyeri sayısız başarılarla dolu olan bu yıldız futbolcu kariyerine Los Angeles Galaxy takımında son vermiştir. Hayatının büyük çoğunluğunu geçirdiği takımı ve jübilesini yaptığı takım ona gereken önemi vermiştir. Hala yıldızlar listesinde yer alan sayılı oyunculardandır. Make Us Dream izleyicilerine büyük bir futbol şöleni sunuyor. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 184
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Make Us Dream 2018, Belgeseller 
Free Solo 720P 8.5
Free Solo
Türkçe Dublaj
Free Solo filmi bir belgesel niteliği taşıyan bir yapımdır. Oldukça zor ve bir o kadarda tehlikeli bir spor olan serbest tırmanıcılığı anlatan yapım gerilim dolu bir belgesel sunuyor. Rekor denemelerini bir çok insan dener. Fakat adı üstünde rekor olduğu için bu girişimler bir çoğu büyük tehlike arz etmektedir. Alex Honnold, bu tehlikeyi göze alıp, üzerinde hiç bir koruyucu ekipman olmaksızın Yosemite National Park’ta yer alan El Capitan’a tırmanmak gibi delice bir şeye kalkışır. Bu anı adım adım izleyecek ve cesaretine hayran bıraktıracak. Free Solo full izleyicilerinin bunu kaçırmayacağına eminim. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 301
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Free Solo 2018, Belgeseller 
Centilmen Sürücü 720P 7.5
Centilmen Sürücü
Türkçe Altyazı
Centilmen Sürücü, en yüksek spor-araba yarış seviyelerinde yarış arabası sürücüsü olarak dört olağanüstü işadamının hayatına bir bakış atıyor... Filmin başrollerinde Ed Brown, Ricardo Gonzalez, gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise yönetmen Mario Mattei oturuyor. HD1Film ekibi olarak iyi seyirler dileriz.
 • 241
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Centilmen Sürücü 2018, Belgeseller