Animasyon Filmleri
Ölümcül Makineler – Mortal Engines 720P 5.0
Ölümcül Makineler – Mortal Engines
Türkçe Dublaj
Ütopik bir evrende geçen filmde 60 Dakika Savaşından Yıllar sonra ; Şehirler artık devasa büyüklükte hareket eden ölüm makinelerine dönüşmüştür ve kendinden küçük şehirleri yutarak yok etmektedirler.Filmin Yapımcısı Yüzüklerin Efendisi Serisinin Ünlü Yönetmeni Peter Jackson’dır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 178
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Ölümcül Makineler – Mortal Engines 2018, Aksiyon Filmleri 
Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk 720P 6.8
Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk
Türkçe Dublaj
Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk 2017 animasyon filminde macera dolu bir adaya doğru yolculuğa çıkıyoruz. Henüz 9 yaşında olan Mo ve kardeşi Melody babalarını kaybetmiştir. Babaları bir kaşif ve hazine avcısıdır. Onlara birer ipucu bırakarak ortadan kaybolur. Hemen aile dostları profesörden yardım ister. Profesör ve en sevdikleri yardımcıları robo ile birlikte yola düşerler. yol onları Himalayalar’a ve oradan da Nepal’e sürükler. Burada buldukları ipuçları onları gizemli bir dağa götürür. Bu dağda keşfettikleri bir geçit görünmez bir adaya ulaştırır. Onları takip eden kötü kalpli Franzotti’yi atlatmak için profesörün icatlarını kullanırlar. eğer bu kötü adam geçidi bulursa burayı yağmalayabilir. Mo ve Melody babalarını bulabilecekler midir acaba? Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk full izlerken çok eğlenceli vakit geçireceksiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 244
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk 2017, Animasyon Filmleri 
Snow Queen Karlar Kraliçesi 720P
Snow Queen Karlar Kraliçesi
Türkçe Dublaj
IMDB: 5.5 Kraliçe Kuzey Kutbu'nun tüm dondurucu soğuğunu insanoğlu üzerine üfleyerek, bütün sanatçıları ve onların arkasından gelenleri karanlığa gömmek ister. Kraliçenin sihirli aynasına göre, kendisine en son büyük tehdit ise Vegard ismindeki bir cam ustasından gelecektir. Çünkü Vegard'ın büyük bir ustalıkla işlediği aynalar insanların sadece görüntüsünü değil, ruhlarına dış dünyaya yansıtır. Masal bu ya günlerden bir gün soğuk kutup rüzgarları Vegard ustayı ve eşi Una’yı alır götürür; ama çocukları Kai ve Gerda son anda kurtulur. Ama Kai Kraliçe'nin tutsağı olmaktan kurtulamaz çünkü kötü kalpli kraliçe onun babasının yeteneğini taşıdığına inanmaktadır. Bu tehlikeli süreçte, Kai'yi, bulmak için yollara düşen kız kardeşi Gerda'yı, Kar Kraliçesi'nin kötü büyüsü ile lanetlenmiş ülkenin zorlu ve macera dolu yolları beklemektedir. Danimarkalı yazar Hans Christian Andersen'ın klasikleşmiş masalları arasına giren The Snow Queen'den uyarlanan çocuk filmi, 3 boyutlu olarak çocuk seyircileri büyülemeyi hedefliyor. Rus yapımı olan filmin yönetmenliği ise Vlad Barbe ve Maksim Sveshnikov ikilisine ait. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 211
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Snow Queen Karlar Kraliçesi 2012, Animasyon Filmleri 
Mucizeler Parki Wonder Park 720P
Mucizeler Parki Wonder Park
Türkçe Dublaj
IMDB: 5.7 İyimser ve hayalperest bir kız olan June, ormanda gezintiye çıkar. Bu gezi ona bilmediği sihirli bir dünyanın kapılarını aratacaktır. Bir kelebeğin peşine takılan küçük kız ormanın içerisinde gizemli bir eğlence parkı keşfeder. June tam anlamıyla büyülenmiştir. Wonderland adındaki inanılmaz büyüklükteki bu eğlence parkı oldukça fantastik bir yerdir. Onlarca oyuncağın yer aldığı parkın içerisinde birbirinden eğlenceli birçok hayvan vardır. Wonderland’in tam da hayallerindeki yer olduğunu düşünen June bir süre sonra buranın kendi hayal gücü sayesinde ortaya çıktığını fark eder. Tehlike altında olan eğlence parkını kurtarabilecek tek kişi olan June, bu büyülü yeri kurtarıp tekrar eski haline getirebilmek için sevimli dostları ile bir araya gelir...Filmin seslendirme kadrosunda Brianna Denski, Matthew Broderick, Jennifer Garner, Kenan Thompson, Ken Hudson Campbell, Ken Jeong, Mila Kunis ve John Oliver gibi isimler yer alıyor. İlk uzun metrajına imza atan iki Emmy adayı animatör David Feiss’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu ise Josh Appelbaum ve André Nemec ikilisi kaleme alıyor. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 217
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Mucizeler Parki Wonder Park 2019, Animasyon Filmleri 
Demir Adam Ve Kaptan Amerika Birleşik Kahramanlar 720p 720P 5.7
Demir Adam Ve Kaptan Amerika Birleşik Kahramanlar 720p
Türkçe Dublaj
Marvel çizgi roman evreninin sevilen kahramanları Demir Adam ve Kaptan Amerika'nın yeni mücadelesini . . . HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 129
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Demir Adam Ve Kaptan Amerika Birleşik Kahramanlar 720p 2014, Aksiyon Filmleri 
Buz Devri 5 Büyük Çarpışma 720P 5.7
Buz Devri 5 Büyük Çarpışma
Türkçe Dublaj
Geçmişte kalan dört filmiyle bizleri kahkahaya boğan Buz Devri filminin beşincisiyle karşınızdayız. Buz Devrinin 5.serisinde Scrat her zaman yaptığı gibi bir palamut peşinde koşayım derken bu sefer uzayda bir çarkı başlatarak dünyayı bir meteorla karşı karşıya bırakır. Ve tabiki de olan yine Manny, Sid, Diego ve sürünün geri kalanına olur. Mike Thurmeier ve Galen T. Chu'nun yönetmenliğinde çekilen Buz Devri 5'i sitemizden en yüksek kalitede izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz.
 • 141
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Buz Devri 5 Büyük Çarpışma 2016, Animasyon Filmleri 
Prenses ve Ejderha 720P
Prenses ve Ejderha
Türkçe Dublaj
Prenses Barbara, yedinci doğum gününde büyülü bir kitap keşfeder. Barbara kitap sayesinde içinde ejderhalar ve fantastik yaratıklar dolu büyülü bir dünya olan Wonderland’a gidebilecektir. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 64
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Prenses ve Ejderha 2018, Animasyon Filmleri 
Mirai 1080P 7.1
Mirai
Türkçe Altyazı
Şehrin belirsiz bir köşesinde ufak bir evde yaşayan bir aile ve ailenin dört yaşındaki çocuğu Kun-chan’ın Mirai adındaki küçük bir kız kardeşi doğar, yeni kız kardeşinin ebeveynlerinin sevgisini ondan çalacağını düşünür. Her şeyin ortasında, Kun-chan gelecekten gelmiş olan kız kardeşi Mirai ile tanışır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 151
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Mirai Animasyon Filmleri, Dram Filmleri 
Grinç The Grinch 720P 6.3
Grinç The Grinch
Türkçe Dublaj
Who köyünden ayrılarak dağın başında, kimsenin yaklaşmaya cesaret edemediği mağ******** yaşayan Grinch'e yalnızca sadık köpeği Max eşlik etmektedir. Günlük yaşamın sukünetinden memnun olan Grinch'in kabusu ise, Noel kutlamalarına aşırı düşkün olan Who halkının yıl sonu başlayan coşkusudur. Bu yıl kutlamaların daha da coşkulu olacağının ilan edilmesi sonucu, Grinch bu coşkuyu yok etmek adına, Noel Baba kılığına girerek yılbaşını çalmaya karar verir. O sırada köyde yaşamakta olan küçük Cindy-Lou ise arkadaşlarıyla birlikte Noel gecesinde Noel Baba'yı yakalayıp, bekar annesine yaptığı yardımlar için teşekkür etme planı yapmaktadır. İkilinin Noel planları birbirlerini nasıl etkileyecektir?...HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .Scott Mosier ve “Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı” filminin yardımcı yönetmeni Yarrow Cheney’nin yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Grinç karakterini “Sherlock” dizisi ile yıldızı parlayan ve Marvel Sinematik Evreni’nin Doktor Strange’i olarak Hollywood yıldızlığına yükselen Benedict Cumberbatch seslendiriyor. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda “Parks and Recreation” dizisinden tanıdığımız Rashida Jones, üç Oscar adayı Angela Lansbury, Kenan Thompson, Cameron Seely ve Pharrell Williams yer alıyor.
 • 151
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Grinç The Grinch Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri 
LEGO i 2 1080P 7.0
LEGO i 2
Türkçe Dublaj
LEGO Filminin başarısının ardından ikincisinin çekildiği LEGO Filmi 2 filminde istila altına alınan şehirleri kurtarmak için güçlerini birleştirmiş olan kahramanların eğlenceli hikayesini konu almaktadır. LEGO şehrinde herşey çok hızlı bir şekilde darmadağın olmaktadır. Yıkıntılar arasında keşfedilen bir robot ise olayın ciddiyetini daha da arttırır. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 139
 • 0
 • Tüm Bilgiler
LEGO i 2 Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri 
Mononoke hime Prenses Mononoke 720P 8.4
Mononoke hime Prenses Mononoke
Türkçe Dublaj
Prenses Mononoke 1997 yapımı anismasyon filmi tabiki de Hayao Miyazaki imzası taşıyor.Ashitaka huzur dolu bir köyde yaşıyordur.Ama Ormanın derinliklerinden kötülüğün geldiğini fark eder. Ormanın sınırından hızla çıkan Orman Tanrısı, değdiği her şeyi yok ederek ilerlemektedir. Köyünden küçük bir kızı kurtarmak için, canavara dönüşmüş olan Orman Tanrısı’na saldıran Ashitaka, mücadele sonunda canavarı öldürür ama ölümcül bir yara alarak lanetlenir.Bu lanetten kurtulmak için Ashitaka yı zorlu bir serüven beklemektedir.Filmi sitemizden 720p görüntü kalitesinde türkçe dublaj seçeneğiyle hd olarak izleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 161
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Mononoke hime Prenses Mononoke Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler 
Suicide Squad: Cehennemin Bedeli ( 2018 ) 720P 7.2
Suicide Squad: Cehennemin Bedeli ( 2018 )
Türkçe Dublaj
Suicide Squad Cehennemin Bedeli 2018 filminde daha önce filmini izlediğimiz Gerçek Kötüler filminin bir animasyon yapımı olarak sizlerle olacaktır. Görev Gücü X olarak bilinen ekibin asıl görevi imkansız olarak bilinen görevler için gönderilmeleridir. Timin bu sefer ki görevi oldukça çetindir. Görevleri çalınan bir nesneyi geri getirmektir. Dünyanın kaderini değiştirecek bu nesne için canlarını tehlikeye atmaları gerekecek. Hd filmlerimizin animasyonlarının içinde izleyeceğiniz efsanevi bir yapım sizlerle. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 84
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Suicide Squad: Cehennemin Bedeli ( 2018 ) 2018, Aksiyon Filmleri 
Vixen The Movie 720P 6.8
Vixen The Movie
Türkçe Dublaj
Dc karakterlerinin birer birer ya filmleri ya da dizileri çımaya başlıyor. Mari McCabe, karakterine can verecek olan DC stüdyoları, bu animasyon filmiyle yeni karakterini tanıtıyor. oldukça donanımlı olan bu karakter Vixen, bir çok hayvanın özelliğini kullanabilmektedir. Bu onu oldukça yetenekli yapmaktadır. dünyanın en hızlı insanı olan The flash, şehrin muhafızı olan Arrow ve Legends Of Tomorrow kahramanları hep birlikte kötülüklere karşı savaşacaklardır. En iyi animasyon ve aksiyon filmlerini sitemizde hd olarak görüntüleyebilirsiniz. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 124
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Vixen The Movie 2017, Animasyon Filmleri 
Scooby Doo! ve 13’üncü Hayaletin Laneti 720P 6.9
Scooby Doo! ve 13’üncü Hayaletin Laneti
Türkçe Dublaj
Scooby Doo! ve arkadaşlarının maceraları bitmek bilmiyor. Bu sefer geçmişten tanıdıkları biri tarafından talep edilirler. Vincent Van Ghoul, büyük bir sorunla karşı karşıyadır. Bu onun için oldukça zor olduğu için bu işle uğraşan ekibimizi arar. Şeytan sandığı adı verilen bir sandıktan oldukça tehlikeli bir hayalet kaçmıştır. 13. hayalet adındaki bu hayaleti yakalamak diğerleri kadar kolay değildir. Ekibimizin her zaman bir planı vardır. Scooby Doo! ve 13’üncü Hayaletin Laneti izleyicilerini bekleyen maceralara hazırlıklı olun. HD1Film Ekibi Olarak İyi Seyirler Dileriz .
 • 172
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Scooby Doo! ve 13’üncü Hayaletin Laneti 2019, Aksiyon Filmleri